Jaunatviškas žvilgsnis: maišelių po akimis šalinimas

Mūsų žvilgsnis yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos pastebi mus sutikę žmonės. Kai sakoma, kad „sutinkama pagal išvaizdą, išlydima pagal protą“, omenyje turima ne tik apranga, bet ir veido išraiškos, bruožai. Todėl paburkę paakiai gali tapti nemaža problema, kuri privers jaustis nemaloniai. Dažnas jais besiskundžiantis atrodo, lyg būtų prastai miegojęs, visuomet pavargęs, ar netgi piktas. Jei ši būklė neleidžia pilnai jaustis savimi ir atskleisti nuostabios asmenybės – maišelių po akimis šalinimas gali būti išsigelbėjimu. Tad SV Plastinės Chirurgijos Centro specialistai dalinasi įžvalgomis apie šią itin populiarią procedūrą.

Operacija ir gijimas

Paprastai paburkę paakiai susidaro susilpnėjus riebalinius audinius laikančioms jungtims. Dažniausia to priežastis – laikas, tačiau neretu atveju didelės įtakos turi ir genetiniai veiksniai. Paburkusių paakių šalinimas yra gana neilga procedūra, atliekama vietinėje arba bendrinėje nejautroje.

Jos metu atliekamas pjūvis voko gleivinėje ir tuomet susikaupę pertekliniai riebalai yra perskirstomi arba pašalinami. Atliekant tokį pjūvį (medicinoje jis vadinamas transkonjuktyvaliniu) nelieka jokių pjūvių, o tai reiškia, kad nėra ir pooperacinių randų. Maišelių po akimis šalinimas gali būti atliekamas ir naudojant kitą metodą. Kai vargina ne tik riebalų perteklius, bet ir perteklinė oda ties paakiais, atliekama šiek tiek sudėtingesnė procedūra, kurios metu fiksacinių siūlių pagalba pakeliama viršutinė skruosto dalis.

Kai atliekamas paburkusių paakių šalinimas, gijimas trunka apie 2 savaites. Vis dėlto, reikėtų atminti, kad vokų plastika yra chirurginė procedūra, todėl visiškai įmanoma, kad gijimo laikotarpiu pasirodys ir patinimas, kraujosruvos. Tačiau jas lengva maskuoti saulės akiniais.

Ko tikėtis, ką dar žinoti?

Neretam, kuriam geriausias sprendimas yra paburkusių paakių šalinimas, gali kilti klausimų, ko tikėtis po operacijos ir apskritai, ką dar žinoti, kad jai ir gijimui po jos būtų galima pasiruošti tinkamai.

Visų pirma reikėtų atminti ir neišsigąsti, jei pirmas keletą dienų po to, kai buvo atliktas maišelių po akimis šalinimas, jaučiama suprastėjusi rega. Tai yra natūralu, tačiau jei tai tęsiasi ilgiau nei kelias dienas ir kelia diskomfortą, trukdo pilnavertiškai gyventi, privalu kreiptis į jus operavusį gydytoją. Taip pat bent 4 savaites rekomenduojama vengti aktyvios fizinės veiklos, neužsiimti sportu.

Maišelių po akimis šalinimas nereikalauja labai griežto pasiruošimo, tačiau šį tą žinoti verta. Prieš operaciją rekomenduojama nevartoti kraują skystinančių vaistų (aspirino ir pan.), mažiau rūkyti, sveikai maitintis ir pakankamai ilsėtis. Tai leis gijimui vykti efektyviau ir sparčiau, o ir po nejautros atsigausite greičiau ir jausitės žvaliau.

Taip pat visuomet atminkite, kad privaloma griežtai laikytis plastikos chirurgo suteiktų gairių, kurios padės atsistatyti ir gyti po operacijos. Mūsų klinikoje kiekvienam pacientui specialistai įteikia raštiškas gaires, kuriomis rekomenduojama sekti kasdien, siekiant efektyvaus ir greito gijimo.

Paburkusių paakių šalinimas – tai procedūra, padėsianti atrodyti jaunatviškiau, žvaliau ir į pasaulį žiūrėti plačiai atmerktomis akimis. SV Plastinės Chirurgijos Centro profesionalų komanda pasiruošusi Jums patarti ir rasti tinkamiausią sprendimą. Susisiekite su mumis jau šiandien ir ženkite pirmą žingsnį išsvajotos išvaizdos link!

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up