Limfodrenažinių masažų nauda po plastinės chirurgijos operacijų

Limfodrenažas – terapinis metodas, kuriuo siekiama skatinti limfos tekėjimą organizme. Limfodrenažiniai masažai organizmui ypatingai naudingi po plastinės chirurgijos procedūrų, tokių kaip: pilvo plastika, liposakcija, krūtų operacijos (didinimo ar mažinimo); veido operacijos; perteklinės odos šalinimo.

Apie limfodrenažo masažo atlikimą ir naudą organizmui, savo patirtimi dalinasi licencijuota ilgametė SV plastinės chirurgijos centro masažo specialistė Aušra Čižauskienė.

Ji įvardija keletą priežasčių, kodėl limfodrenažas turėtų būti atliekamas po plastinių operacijų:

Sumažina audinių patinimą bei kraujosrūvas

Masažo specialistė Aušra Čižauskienė teigia, kad skysčių kaupimasis pažeistuose audiniuose yra natūrali organizmo reakcija į audinių sužalojimą. Limfodrenažinis masažas padeda stimuliuoti limfos sistemą, palengvina skysčių pertekliaus pašalinimą ir sumažina audinių patinimus bei operacijos metu lokaliai susidariusias kraujosrūvas. 

Skatina gijimą ir mažina komplikacijų riziką

Pagerindamas limfos cirkuliaciją, limfodrenažinis masažas sudaro palankesnes sąlygas audinių gijimui ir regeneracijai. Taip pat, A. Čižauskienė teigia, kad susikaupęs skystis ir patinimas gali padidinti komplikacijų, tokių kaip, infekcijos ar seromų (skysčių sankaupų), riziką. Limfodrenažas, skatindamas skysčių judėjimą ir drenavimą, gali padėti išvengti šių komplikacijų arba jas sumažinti.

Greitina atsigavimą po operacijos

SV plastinės chirurgijos centre limfodrenažiniai masažai taikomi kaip pooperacinės priežiūros plano dalis. Siekiant pagerinti bendrą organizmo kraujotaką, sumažinti diskomfortą ir palaikyti natūralius organizmo gijimo procesus bei padėti greičiau atsigauti po atliktos operacijos, limfodrenažiniai masažai SV plastinės chirurgijos centro pacientams atliekami jau kitą dieną po operacijos. Svarbu paminėti, kad šį masažą, Aušra Čižauskienė atlieka rankomis todėl, kiekvienas masažas bus individualus ir pritaikytas tik jums.

Siekiant išvengti papildomo audinių traumavimo ir pooperacinių komplikacijų, svarbu, kad limfodrenažinį masažą atliktų kvalifikuotas bei licenzijuotas specialistas kuris turėtų patirties, įgūdžių bei žinių dirbant su pooperaciniais pacientais. Labai svarbu veiksmingai taikyti masažo technikas atsižvelgiant į individualų kiekvieno paciento atvejį.

Jei svarstote apie limfodrenažo masažą po plastinės operacijos, pasikonsultuokite su jus operavusiu chirurgu, kuris pateiks rekomendacijas, atsižvelgiant į konkrečią jums atliktą procedūrą, individualius poreikius ir sveikimo eigą.

Jei turite klausimų dėl limfodrenažo procedūrų – susisiekite su mūsų klinikos specialistais ir užsiregistruokite procedūrai jau dabar:

Telefonu:  +37065560629

El. paštu: info@svplastic.com

www.svplastic.com

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up