Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos posėdis „Krūtų plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija“; plastinės chirurgijos gydytojo Sauliaus Vikšraičio pranešimas: „Krūtų implantų keitimo technikos ir metodikos“

2023 m. gegužės 26 d. SV plastinės chirurgijos centro, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Saulius Vikšraitis, dalyvavo Klaipėdoje, Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos organizuotoje konferencijoje „Krūtų plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija“, kurioje skaitė pranešimą – „Krūtų implantų keitimo technikos ir metodikos“.

Pranešimo tema yra itin svarbi šių dienų aktualijoms – remiantis pasauline plastinių operacijų statistika*, pastebima, kad mažėja krūtų didinimo implantais operacijų skaičius, tačiau sparčiai didėja krūtų pakėlimo ir jų mažinimo (implantų šalinimo) operacijų skaičius.

Konferencijos metu chirurgas sulaukė daug klausimų susijusių su implantų šalinimu su kapsule („En Bloc capsulectomy“ metodas). Šioje srityje dr. Saulius Vikšraitis turi sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje ir mielai ja dalinasi su savo kolegomis.

Atkreipiame dėmesį, kad įsidėjus krūtų implantus ir turint „viso gyvenimo implantų garantiją“ (10+ metų), nereiktų pamiršti ir kito svarbaus aspekto – galimų Jūsų kūno formos pokyčių. Siekiant išvengti sveikatos sutrikimų, visoms moterims, turinčioms krūtų implantus svarbu stebėti savo kūną ir reguliariai tikrintis krūtų implantus. Patikros metu, ultragarso tyrimu įvertinama krūtų implantų būklė, ar nėra implanto kapsulės kontraktūros, implanto plyšimo. Jei pacientas neturi nusiskundimų ir krūtų forma jį tenkina – implanto pašalinti ar keisti tikrai nebūtina. Tačiau, jei tyrimo metu nustatoma kapsulės kontraktūra ar plyšęs implantas – implantą reikia šalinti. Nusprendus pašalinti krūtų implantus svarbu suprasti, jog implantų išėmimas dažnai yra tik pirmasis žingsnis link krūtų formos korekcijos ir geresnės savijautos.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up