Labioplastika: viskas apie ją

Nepaisant didelio plastinių operacijų populiarumo, tik nedidelė dalis žmonių yra girdėję apie labioplastiką. Be to, net ir tie, kurie su šiuo pavadinimu susiduria ne pirmą kartą, dažnai nežino, ką tiksliai jis reiškia. Besidominčius šia procedūra norime plačiau supažindinti su jos subtilybėmis.

Kas yra labioplastika?

Kitaip tai – mažųjų lytinių lūpų plastika. Šios operacijos metu atliekamas jų mažinimas. Internete galima rasti daugybę informacijos apie lytinių lūpų korekcijas, tačiau svarbu žinoti, kad jos būna skirtingos. Be to, nuolat atsiranda vis naujesnių ir pažangesnių plastinės chirurgijos būdų. Labioplastika gali apimti kelių chirurginių metodų taikymą, atsižvelgiant į individualią pacientės būklę.

Kada reikalinga tokia procedūra?

Mažųjų lytinių lūpų pokyčiai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių:

  • gimdymo,
  • senėjimo procesų,
  • seksualinio aktyvumo,
  • genetinių veiksnių.

Per didelės mažosios lytinės lūpos gali sukelti diskomfortą sportuojant ar lytinio akto metu, taip pat apsunkinti intymią higieną, lemti šlapimo takų infekcijas. Dažnai tai būna ir estetinė problema, verčianti moteris kompleksuoti. Dėvint tampres, maudymosi kostiumėlį ar kitus prigludusius drabužius, tokios mažosios lytinės lūpos dar labiau išryškėja.

Plastinė operacija gali padėti atsikratyti diskomforto ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Jei ir jus domina lytinių lūpų plastika, spauskite ant nuorodos ir sužinokite daugiau apie šią plastinę operaciją.

Procedūros eiga

Dažniausiai ši plastinė operacija atliekama taikant vietinę nejautrą. Tačiau, pageidaujant pacientei, gali būti atliekama ir bendroji anestezija. Procedūros metu pašalinamas mažųjų lytinių lūpų perteklius. Atliekamas V formos pjūvis, po kurio lieka mažesnis randas. Be to, taip išlaikomas natūralus lytinių lūpų kontūras, nedingsta jų jautrumas, elastingumas ir pigmentacija.

Atliekant šią plastinę operaciją naudojami tirpūs siūlai, kurių vėliau nereikia ištraukti. Labioplastika įprastai užtrunka mažiau nei 1 val. Į namus galima vykti jau tą pačią arba, esant poreikiui ar pacientės pageidavimui, kitą dieną po operacijos.

Pooperacinis laikotarpis

Visiškai natūralu, jog šiuo laikotarpiu gali atsirasti mėlynių, patinimų, taip pat pasireikšti kiti gijimui po chirurginių procedūrų būdingi simptomai. Jų malšinimui įprastai naudojami šaldantys kompresai, nuskausminamieji vaistai. Nemalonūs pojūčiai išnyksta maždaug per 1–2 savaites.

Intymi higiena jau ir taip reikalauja išskirtinio dėmesio, to reikėtų nepamiršti ir po plastinės operacijos. Tikslinga vengti ilgo maudymosi duše ir kiekvieną kartą po prausimosi gerai nusausinti žaizdą. Taip pat kurį laiką pravartu vengti sunkios fizinės veiklos, intensyvaus sporto, nenešioti itin aptemtų apatinių ar viršutinių drabužių. Susilaikyti nuo lytinių santykių vertėtų maždaug 4 savaites.

Nesate patenkintos savo mažųjų lytinių lūpų išvaizda ir dėl to kompleksuojate? Kreipkitės į SV plastinės chirurgijos centro specialistus – jie padės įvertinti galimybes ir atliks visus lūkesčius atitiksiančią procedūrą. Mėgaukitės gyvenimu be diskomforto!

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up