Krūtų didinimas riebalais: dažniausiai užduodami klausimai

Šiandien krūtų didinimo būdų pasirinkimas išties platus. Pacientės, kurios nenori didinti krūtinės implantais, gali tai padaryti kitu būdu. Krūtų didinimas riebalais ne tik suformuoja gražią krūtinės formą, tačiau taip pat gali sumažinti riebalų perteklių probleminėse kūno vietose – šlaunyse bei pilvo srityje. Daugeliui moterų šis variantas patinka labiau, nes krūtų didinimui naudojami jų pačių kūno, natūralūs riebalai. Kadangi dar daug pacienčių nėra susipažinusios su šia krūtų didinimo alternatyva, Svplastic.com komanda nori atsakyti į dažniausiai apie ją užduodamus klausimus.

krutu didinimas riebalais

Kam ši operacija tinkama?

Operacija puikiai tinka moterims, kurios nenori drastiško krūtinės dydžio pokyčio ir nori ją padidinti būdu, dėl kurio krūtinė atrodytų visiškai natūrali. Vadinasi, jeigu dalinai esate patenkinta savo krūtinės dydžiu ir apimtimi ir tenorite šiek tiek pakoreguoti šiuos dalykus, jums krūtų didinimas riebalais – idealus pasirinkimas. Vis dėlto, pacientėms, kurios nori padidinti krūtinę ne pora, o daugiau dydžių, tikslinga rinktis krūtų didinimą implantais, nes tik jis gali užtikrinti maksimalų rezultatą.

Koks procentas perkeltų riebalų „išgyvena“?

Perkeltų riebalų išlikimas persodintoje vietoje labiausiai priklauso nuo technikos, kurią naudoja chirurgas. Riebalai, kurie yra paimami naudojant neigiamą slėgį, o ne teigiamą (kuris dažniausiai naudojamas įprasto riebalų nusiurbimo metu) vietoje išlieka kur kas ilgiau. Po šios procedūros riebalai turi būti nuplauti, nuo jų pašalinant kraują ir kitas nuosėdas. Tada pertekliniai skysčiai yra atskiriami nuo riebalų.

Mūsų klinikoje šie jau paruošti naudojimui riebalai spinduliais suleidžiami į krūtis, naudojant tam pritaikytą švirkštą su specialiomis adatomis. Krūtų didinimas riebalais efektyviausias ir išlieka ilgiausiai (net 80 % visų perkeltų riebalų) naudojant būtent šią techniką, kadangi taip riebalai paskirstomi lygiomis dalimis po visą krūtį.

Kaip galima pagerinti riebalų išlikimą?

Riebalų ląstelės yra jautrios hormonui insulinui. Taigi, riebalų ląstelėms augti ir išlikti galite padėti kelias savaites laikydamosi daug angliavandenių turinčio mitybos plano. Tokia mityba pakels insulino kiekį kraujyje, o tai suteiks riebalų ląstelėms progą sėkmingai daugintis.

Ar krūtų dydis keisis kartu su svorio pokyčiais?

Svplastic.com komanda patikina, kad viso kūno riebalai yra susiję tarpusavyje, tad bet kokie svorio pokyčiai padarys įtaką ir jūsų krūtinei. Taigi, jeigu priaugote svorio, galite tikėtis ir krūtų apimties padidėjimo. Žinoma, jeigu svorio netenkate, lygiai taip pat sumažės ir krūtinė.

Krūtų didinimas riebalais – puiki alternatyva moterims, kurios krūtinę nori tik šiek tiek padailinti ir implantai joms nereikalingi. Ši operacija, kaip ir visos kitos intervencijos, pasižymi panašia rizika, todėl nerimauti tikrai neverta.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up