Krūtų didinimas riebalais ar implantais: ką rinktis?

Krūtų didinimo procedūros tampa vis populiaresnės. Visgi visuomenėje tebegajus požiūris, kad jų didinimas asocijuojasi su tuštybe ar silpnomis vertybėmis. Tikrovė tokia, kad dažnai ši procedūra padeda grįžti į laimingą gyvenimą. Moterys, kurias kamuoja labai maža krūtinė, dažnai susiduria su tokiais klausimais, kaip: kiek kainuoja krūtų didinimo operacija? kiek ji trunka? kokie apribojimai taikomi po jos? kokie galimi operacijų tipai? Mūsų chirurgijos centro specialistai dalinasi pagrindinėmis žiniomis apie krūtų didinimą ir galimus pasirinkimus.

Maža krūtinė, ką daryti? Nuo ko pradėti?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo klinikos ir chirurgo paieškos. Skirkite tam pakankamai laiko. Gydytojas-chirurgas yra patikimiausias patarėjas šioje srityje, tad padės jums visapusiškai: nuo pirmos konsultacijos iki gijimo periodo pabaigos. Taip pat itin svarbu išsakyti, ko tikimasi iš operacijos. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad taip pat svarbu išklausyti profesionalią gydytojo nuomonę ir turėti realius lūkesčius.

Kada geriau rinktis didinimą riebalais?

Krūtų didinimas savais riebalais, kaip ir dauguma plastinės chirurgijos procedūrų, turi savitų rizikų. Viena iš labiausiai pastebimų ir akcentuojamų – riebalų neprigijimas. Pasak specialistų, po operacijos prigyja nuo 40 iki 70 % riebalų, todėl išlieka galimybė, kad procedūrą norėsite kartoti, kol pasieksite pageidaujamą rezultatą. Tokia praktika – gana įprasta.

Naudojami jūsų natūralūs riebalai, ir, kaip minėjome, kūne tokiu atveju neatsiranda svetimkūnis. Kalbant apie riebalus ir jų persodinimą, svarbu paminėti, kad net ir persodinti jie reaguoja į gyvensenos pokyčius, kūno svorio svyravimus ir panašiai. Taip pat daugumai pacienčių svarbi kaina ir jos neretai renkasi procedūrą pagal tai, kiek kainuoja krūtų didinimo operacija.

Kada palankiau rinktis implantus?

Pacientėms, siekiančioms greitesnio rezultato ir nenorinčioms kartoti procedūros dėl neprigijusių riebalų, tinkamesnis variantas – krūtų didinimas implantais. Tačiau derėtų akcentuoti, kad po šios operacijos gijimo laikotarpis ilgesnis ir šiek tiek sudėtingesnis. Tuo metu taikoma daugiau apribojimų, į kasdienę veiklą grįžtama tik palaipsniui.

Svarbu ir tai, kad, priklausomai nuo implantų tipo, juos po kurio laiko gali tekti keisti.

Tai ką vis dėlto rinktis?

Kiekviena pacientė gali laisvai rinktis operacijos tipą. Tačiau yra tam tikrų atvejų, kai vienos ar kitos procedūros negalima rinktis dėl sveikatos. Didinant krūtis riebalais taikoma kiek daugiau apribojimų, visgi, kaip ir minėta, toks būdas yra natūralesnis. Natūralu, kad atlikti krūtinės didinimo riebalais neįmanoma, jei jų kiekis yra tiesiog per mažas. Procedūrą galima atlikti tik persodinant pačios pacientės riebalus. Todėl tikslinga apsilankyti klinikoje, pasitarti su specialistais ir nuspręsti, kas tiks labiau.

Tikimės, kad jei įrašo pradžioje kamavo tokie klausimai, kaip „maža krūtinė, ką daryti?” ar „nuo ko pradėti”, dabar atsakymai į juos tapo aiškesni. Na, o jei vis tiek kyla klausimų: esame visada pasiruošę padėti apsispręsti, kaip pasijusti savo kūne tobulai.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up