Krūtinę pasididinusi Sibilė: chirurgas į moters kūną žiūri kaip į meno kūrinį

„Saulius Vikšraitis puikiai išmano savo darbą. Jis padarė dešimtis įvairių krypčių matavimų: tąkart supratau, kad chirurgas į moters kūną žiūri kaip į meno kūrinį, kuris tiesiog privalo būti gražus“. 

Tai – mūsų klinikoje krūtų operaciją dariusios 35-erių Sibilės vertinimas. 

Kasmet mūsų klinikoje atliekama apie 600 operacijų. Padėkų bei gražių žodžių sulaukiame daug. Labai tai vertiname – mums svarbus kiekvienas geras žodis.  

Tikime, kad pasidalindami su jumis, galėsime padėti apsispręsti. Štai, kokia Sibilės patirtis:  

APSISPRENDIMAS. Svajonę turėti didesnes krūtis „nešiojausi“ su savimi nuo pat jaunystės. Kurį laiką tikėjau mitais, kad priaugus svorio ar pagimdžius vaikų krūtys natūraliai padidės, todėl gyvenau su tuo, kas yra, nejausdama pilno pasitenkinimo savo krūtine. Supratau, kad tikėtis neįmanomo yra tas pats, kas gaudyti pūką vėjo laukuose. Nusprendžiau neatidėlioti gyvenimo ir pasidžiaugti juo išnaudojant XXI amžiaus technologijų ir medicinos galimybes. 

REZULTATAS. Mano krūtų forma ir išvaizda man visada buvo graži, todėl nerimavau dėl galutinio rezultato. Maniau, kad įdėjus implantus, jos bus nenatūralios ar neatpažįstamos, o speneliai pakitę. Krūtų didinimo operacija man atlikta prieš 1,5 mėnesio ir, mano nuostabai, rezultatas yra daug geresnis nei buvo mano vaizduotėje! Krūtinė jau beveik sugijusi: forma aiškėja, speneliai praktiškai liko nepakitę, krūtys vienodo dydžio ir panašiai viena nuo kitos nutolusios. Įdomu tai, kad bijojau nenatūraliai didelės krūtinės, bet ji gal net pasirodė esanti gana nedidukė… Tačiau aš su ja gerai jaučiuosi, džiaugiuosi, kad rezultatas akies nerėžia ir aplinkiniai net nepastebi, kad kažkas būtų ne taip! Ir dėl dydžio nepergyvenu, nes draugė, dukart dariusi šią operaciją, patikino, kad po pusmečio ar metų, kai visiškai sugyja, raumens audiniai natūraliai suminkštėja, paputlėja – taigi vizualiai krūtinė atrodo didesnė ir išraiškingesnė.

GIJIMAS. Labai bijojau pačios operacijos: narkozės, skausmų ir neaiškaus gijimo proceso. Narkozė man buvo labai lengva ir maloni! Gerai pailsėjau, netgi sapnavau, kad vaikščiojau po rojų…:) Visgi, pirmoji pooperacinė savaitė buvo tikrai labai sunki ir, tiems, kam reikia pirmąsias porą savaičių eiti į darbą, – tiesiog nepavydžiu (jei galite atostogauti – tą ir padarykite). Visų pirma, reikia mokytis ne tik išsimiegoti, bet ir užmigti gulint ant nugaros! 

Po operacijos supratau, koks laimingas žmogus, turintis rankas: pirmąsias porą savaičių sunkiai sekėsi bet kokie judesiai rankomis, o jau nekalbu apie sunkius kasdienius žygdarbius (pvz., plauti indus, ruošti maistą, pervilkti patalynę, parsinešti pirkinius iš parduotuvės ir pan.).

Pirmą savaitę sunkoka net vaikščioti, sėdėti judančioje transporto priemonėje, nes bet kokia atatranka jaučiama per giliuosius krūtinės raumenis. Man sunkiau buvo nesportuoti: kūnas sustingęs, nelankstus, vargina kaklo ir nugaros skausmai ir kt. Dabar jau galiu po truputį atlikti tempimo pratimus, plaukioti, atremti kūną rankomis („lentos“ pratimas) ir kt. 

Randų beveik nesimato: kaip ir buvo rekomenduojama, iškart po siūlų nukirpimo, pradėjau kasdien, dukart dienoje, tepti tepaliuką nuo randų, o deginantis saulėje – naudojau labai praktiškus pleistriukus. Esu tikra, kad greitai nieko nesimatys. 

Beje, krūtinę jau drąsiai galima liesti, masažuoti, o kam rodžiau – buvo sužavėti grožiu ir natūralumu.

APTARNAVIMAS. Nors ir nebuvau apsisprendusi kur ir pas ką darytis operaciją, jau pirmos konsultacijos metu buvo aišku, kad gerb. Saulius Vikšraitis puikiai išmano savo darbą. Jis padarė dešimtis įvairių krypčių matavimų: tąkart supratau, kad chirurgas į moters kūną žiūri ne tik kaip į medicinos intervenciją ar finansinį uždarbį, bet ir kaip į meno kūrinį, kuris tiesiog privalo būti geros architektūros ir gražus.

Aptarnaujantis personalas tiek pasiruošimo operacijai, tiek po jos gana maloniai rūpinosi. Palata yra moderniai ir jaukiai įrengta, maistas, bent jau man, buvo dieviškai skanus. Kadangi man viena diena ilgiau reikėjo palaikyti droną krūtinėje – buvau dėkinga, kad p. Saulius net ir sekmadienį rado laiko priimti mane klinikoje.

Esu patenkinta ir rekomenduoju Sauliaus Vikšraičio klinikos teikiamas paslaugas, kurios padės jūsų rūpesčius ar svajones paversti gražiais kūriniais.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up