Kokį metų sezoną rinktis plastinei operacijai?

Svplastic.com specialistai dažnai sulaukia klausimo: „Kokiu metų sezonu geriausia daryti plastinę operaciją?“. Iš tiesų, šis klausimas pagrįstas ir atsakymai į jį gali būti skirtingi, priklausomai nuo to, kokią procedūrą ketinama atlikti. Nosies plastinė operacija, krūtų didinimas ar riebalų pašalinimas gali būti atliekami bet kuriuo sezonu, todėl derėtų atsižvelgti į gyvenimo būdą. Jeigu planuosite atsakingai ir atsižvelgsite į specialisto įžvalgas, galime patikinti, jog galėsite džiaugtis geriausiais įmanomais rezultatais. Taigi, Svplastic.com komanda pateikia ir trumpai aptaria išsamią infroamciją kiekvienam metų sezonui.

Nuo gruodžio iki kovo mėnesio

Tai toks laikas metuose, kuomet idealu atlikti beveik bet kurią plastinę procedūrą – nuo veido odos pakėlimo iki riebalų nusiurbimo. Vėsus žiemos–pavasario pradžios oras pasižymi storesniais, laisvesniais drabužiais, todėl įvairūs patinimai ir žaizdelės gali būti lengvai paslėpiami. Pavyzdžiui, megztiniai ilgu kaklu, šalikai ir kepurės užmaskuoja daugelį trumpalaikių operacijos „pėdsakų“, kuriuos gali palikti veido odos pakėlimo, vokų plastikos bei nosies plastinė operacija.

Lygiai taip pat neprigludę megztiniai paslėps akivaizdžius kūno kontūrų pakitimus po krūtų, pilvo plastikos bei riebalų nusiurbimo. Žinoma, kitas žiemos sezono privalumas – laisvos šventinės dienos, dėl kurių galite ilsėtis namuose po atliktos operacijos. Be to, pokyčiai gali tapti puikiu naujųjų metų pažadu!

 

Balandis ir birželis

Pavasaris – labai tinkamas metas plastinėms operacijoms. Juk laukia vasara, o kartu su ja – ir trumpi, ploni drabužėliai, paplūdimiai, maudymosi kostiumėliai, kai kam – vestuvės ir atostogos. Iš tiesų, išvardinti žiemos sezono privalumai galioja ir pavasariui. Šiuo šiltesniu metų laiku gali pasinaudoti žmonės, kurie mėgsta žiemos sportą ir nenori didžiųjų metų švenčių praleisti gulėdami lovoje. Taigi, kaip ir žiemą, pavasarį jums gali būti atlikta nosies plastinė operacija, krūtų, pilvo ar bet kuri kita.

 

O kaip vasara?

Vasara dažnam – ilgų, per metus sukauptų atostogų metas. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai pats netinkamiausias laikas plastinei operacijai dėl karšto oro ir kaitrios saulės. Vis dėlto, taip galvoti netikslu. Visų operacijų (neskaičiuojant išskirtinių atvejų) gijimo etapas tęsiasi nuo vienos iki dviejų savaičių. Tai reiškia, jog tam galėsite skirti savo ilgąsias atostogas ir ramiai, be rūpesčių ir nerimo pilnai išsigydyti žaizdas. Pavyzdžiui, birželį atliktos operacijos rezultatai džiugins jau liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

 

Nuo rugsėjo iki šventinio laikotarpio

Tai metas, patogus norintiems spėti atgauti jėgas po operacijos iki didžiųjų metų švenčių. Kaip ir žiemą bei ankstų pavasarį, laisvi, kūną dengiantys drabužiai paslėps gyjančias žaizdas, o padailėjusios po vasaros kūno formos (dėl didelio vandens kiekio ir vasaros gėrybių puotos) bus pasiruošusios kūno kontūro operacijoms. Šiu sezonu gali būti atlikta krūtų, pilvo, nosies plastinė operacija.

Kaip jau supratote, plastinės operacijos gali būti atliekamos ištisus metus. Tik prieš jas derėtų atsižvelgti į savo asmeninius poreikius ir gyvenimo būdą. Kuomet esate aktyvesni, geriau nukelkite operaciją. Sezonas, kurio metu mėgstate daugiau pagulėti ir pailsėti – puikiai tinkamas užsirašyti pas chirurgą. Iškilus bet kokiems klausimams,  Svplastic.com komanda bus pasiruošusi bet kada į juos atsakyti.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up