Kaip užkritę akių vokai susiję su pablogėjusia sveikata?

Užkritę akių vokai – ne tik estetinė problema. Ji gali sukelti ir įvairius sveikatos sutrikimus. Deja, tačiau jų priežastį dažnai būna sunku suprasti ar nustatyti. Kodėl į tokią problemą nereikėtų žvelgti pro pirštus ir kokie efektyviausi jos sprendimo būdai?

Aktualu ne tik vyresnio amžiaus, bet ir jauniems žmonėms

Dažniausia užkritusių viršutinių akių vokų priežastis – sumažėjęs odos elastingumas. Šis procesas įprastai prasideda sulaukus maždaug 40 metų. Su amžiumi keičiasi odos ir jungiamojo audinio struktūra, be to, silpnėja raumenys. Todėl atsiranda jos perteklius ir raukšlės viršutiniuose vokuose. Vyresniame amžiuje po jų oda esantis riebalinis audinys sudaro išvaržas, todėl vokai atrodo išsipūtę, paburkę, o žvilgsnis pavargęs.

Užkritę akių vokai – problema, su kuria susiduria ir jauni žmonės. Daugeliu atvejų tai būna susiję su paveldimumu arba anatominiais ypatumais. Užkirtę akių vokai gali kamuoti tiek vyrus, tiek moteris. Pastarosios įprastai į tai žvelgia jautriau ir dažniau ieško tokios problemos sprendimo būdų. Bene efektyviausias iš jų – vokų pakėlimas.

Sukelia įvairius sveikatos sutrikimus

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuo skundžiasi užkritusius akių vokus turintys žmonės, yra sumažėjęs regėjimo laukas. Perteklinė oda remia blakstienas, todėl pasidaro sunku mirksėti. Be to, akys pradeda dažniau ašaroti, vokų oda pastoviai drėksta, o susidariusiose jos klostėse kaupiasi drėgmė. Dėl šios priežasties gali atsirasti infekcija, paburkti ir parausti vokai. Jų oda tampa labai jautri, todėl pasidaro nepatogu nešioti akinius, sunku dirbti kompiuteriu ar vairuoti.

Plastinei operacijai pasiryžtama vis dažniau

Vokų pakėlimas gali būti atliekamas norint tiek džiaugtis estetiškesne išvaizda, tiek panaikinti fizinį diskomfortą. Nepaisant to, kad į plastines operacijas kartais vis dar žiūrima kritiškai, atlikti jas nusprendžia vis daugiau žmonių. Nenuostabu, juk tai – veiksmingas problemos sprendimo būdas.

Akių vokų pakėlimo operacija, kitaip dar vadinama blefaroplastika, yra pakankamai nesudėtinga ir trunka apie 1 valandą. Naudojant vietinę nejautrą, atliekamas perteklinės voko odos klostės, o prireikus ir gilesnių audinių pašalinimas. Taip atkuriama normali vokų funkcija, akys tampa išraiškingesnės, veidas – žvalesnis.

SV plastinės chirurgijos centras – tai vieta, kur dirba aukštos kvalifikacijos specialistai. Jie gali atsakyti į jums rūpimus klausimus ir pakonsultuoti. Todėl, jei domina akių vokų pakėlimas ar kita plastinė operacija, nedvejodami kreipkitės. Pasiryžkite pokyčiams, kurie gali leisti iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą. Pasitikėkite savimi ir žvelkite į pasaulį atviromis akimis!

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up