Kaip plastinė operacija gali pakeisti jūsų gyvenimą?

Visuomenėje vis dar vyrauja nuomonė, kad plastinėms operacijoms pasiryžta tik tie, kurie nori atrodyti gražiau. Pakankamai dažnai toks pasirinkimas vertinamas skeptiškai, o kartais netgi priešiškai. Tačiau pamirštama, kad tokia chirurginė intervencija gali padėti panaikinti tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą.

 

Teigiamas poveikis sveikatai

 

Plastinės operacijos įprastai turi teigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Tyrimais nustatyta, kad jas pasidarę žmonės yra linkę pradėti sveikiau gyventi. Tokius pokyčius skatina noras ilgiau išlaikyti operacijos – ypač, jei tai riebalų nusiurbimas – rezultatus.

 

Nemaža dalis moterų, turinčių didelę krūtinę, skundžiasi nugaros, pečių ir kaklo skausmais. Be to, dėl pakankamai nemažo svorio joms gali būti sunku išlaikyti taisyklingą ir grakščią laikyseną. Plastinė krūtų mažinimo operacija šiuo atveju yra vienas iš efektyviausių pasirinkimų, padedančių išspręsti tokias problemas.

 

Ištiesinus iškrypusią nosies pertvarą, gali būti palengvinamas kvėpavimas. Todėl į plaučius patenka daugiau oro ir organizmas geriau aprūpinamas deguonimi. Tai turi teigiamos įtakos visiems vidaus organams. Atlikus nosies plastiką, gali pagerėti ir miego kokybė, padidėti produktyvumas.

 

Užkritę akių vokai dažniausiai ne tik sukelia estetinį nepasitenkinimą, bet ir apriboja regėjimą. Juos pakėlus, iš karto praplečiamas matymo laukas. Be viso to, pastebėta, kad po tokios plastinės operacijos rečiau skundžiamasi išsausėjusiomis akimis.

 

Jaunatviškesnė išvaizda

 

Tokios chirurginės intervencijos gali padėti atrodyti jauniau, ir tai įrodyta moksliniais tyrimais. Kanadoje, Toronto universitete, atliktas eksperimentas parodė, kad po veido plastikos žmonės atrodo 7,2 metų jaunesni nei prieš tai. Tyrime dalyvavo 40 savanorių, kuriems buvo rodoma 30 atsitiktinių žmonių, prašant atspėti jų amžių. Rezultatai atskleidė, kad asmenys, kurių veidas buvo vienaip ar kitaip patobulintas plastinėmis operacijomis, spėjantiesiems atrodė ne tik jaunesni, bet ir labiau pailsėję, laimingesni.

 

Didesnis pasitikėjimas savimi

 

Didžioji dalis išvaizda nepatenkintų žmonių jaučia mažesnį pasitikėjimą savimi. Neretai tai turi neigiamos įtakos ir jų socialiniam gyvenimui. Riebalų nusiurbimas, krūtų mažinimas, akių vokų pakėlimas ar kita plastinė operacija gali padėti atsikratyti metų metus jaučiamo diskomforto ir netgi sumažinti depresijos simptomus.

 

Eksperimento metu buvo tirti 362 neseniai plastines operacijas pasidarę žmonės, iš kurių 61 vartojo antidepresantus. Jų būklė stebėta šešis mėnesius, po kurių tyrimo dalyvių, vartojančių šiuos vaistus, sumažėjo iki 42, t. y. 35 %. Be to, didelė dalis, net 98 %, tirtų asmenų teigė, kad jų savivertė pastebimai padidėjo.

 

Išvaizdos netobulumai suteikia mums unikalumo, tačiau tikrai ne visus juos būtina toleruoti. Aplinkinių požiūris kenčiančius fizinį ar psichologinį diskomfortą dažnai atbaido nuo plastinių operacijų. Tačiau svarbu suvokti, kad kartais nosies plastika, krūtų sumažinimas ar netgi riebalų nusiurbimas gali padėti džiaugtis pilnavertiškesniu gyvenimu. SV plastinės chirurgijos centro specialistai pasiruošę jums padėti.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up