Kaip išlaikyti veido patempimo rezultatus kuo ilgiau?

Ar žinojote, jog tai, kaip gyvenate po veido patempimo plastinės operacijos, tiesiogiai daro įtaką procedūros rezultatams? Savaime suprantama, kad metų sustabdyti neįmanoma ir jų antspaudai pasilieka veide visam gyvenimui, tačiau veido patempimas gali laiką šiek tiek stumtelėti atgal. Svplastic.com specialistai pažymi, kad odos priežiūra nulems, kiek laiko galėsite džiaugtis atjaunėjusiu ir lygiu veidu. Toli ieškoti būdų, kaip išlaikyti rezultatus kuo ilgiau, nereikia. Visa aktuali informacija susisteminta čia, todėl kviečiame skaityti toliau.

Apsauga nuo saulės

Mokslininkai ir sveikatos specialistai jau seniai išsiaiškino, kad didžiausią įtaką odos senėjimui daro UV spinduliai, kurie pažeidžia odoje vykstančią kolageno ir elastino sintezę – struktūrinius baltymus. O šie yra atsakingi už lygų ir stangrų odos paviršių. Taigi, leisdami laiką saulėje ir nenaudodami jokių apsaugos priemonių, rizikuojate grįžti į priešoperacinę išvaizdą. To išvengti padės paprastas kremas nuo saulės ir racionalus laiko leidimas odą pasiekiant tiesioginiams spinduliams.

 

Subalansuotas ir visavertis maistas

Odą išlaikysite sveikai atrodančią ilgiau, jeigu ją prižiūrėsite ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Kai jums bus atliktas veido patempimas, rekomenduojame pradėti kreipti dėmesį į maistą, jei to nedarėte iki tol. Pasistenkite, kad jūsų lėkštėje atsirastų daugiau vaisių, daržovių, pilno grūdo produktų – visa tai teigiamai veikia odos būklę ir sulėtina jos senėjimo procesus.

Svarbu sumažinti arba visai iš savo mitybos plano išbraukti daug cukraus turinčius produktus. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad cukrus sužadina glikacijos procesus, kurie lemia ląstelių kietėjimą, tamsėjimą. O tai atsispindi suglebusioje, patamėjusiose ir raukšlėmis nusėtoje odoje.

 

Tinkami odos priežiūros produktai

Tinkamas produktas yra toks, kuris, patvirtinus ir odos specialistui, skirtas būtent jūsų odos tipui. Ne viena grožio studija teikia tokią paslaugą. Svarbu, jog naudojami produktai savo sudėtyje turėtų retinoidų, peptidų ir antioksidantų. Šios medžiagos padeda sušvelninti, išlyginti ir pašviesinti patamsėjusią odą. Kartu su apsauga nuo saulės ir subalansuota mityba, odos priežiūros produktai nulems, jog veido patempimas ir jo rezultatai išliks kiek įmanoma ilgiau.

 

Pasikliaukite aukštos kvalifikacijos specialistais

Veido patempimo operacijos rezultatai labai priklauso nuo to, kaip prižiūrėsite odą po jos. Tačiau lygiai taip pat svarbu šį darbą patikėti profesionaliems ir savo darbą gerai išmanantiems plastikos chirurgams. Per metus Svplastic.com komanda atlieka apie 600 plastinių operacijų, taigi aukščiausią profesinę kvalifikaciją turinčių medicinos specialistų patirtis – itin didelė. Išklausysime, patarsime ir kartu įgyendinsime jūsų svajones.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up