Kada reikalingas krūtų pakėlimas, o kada implantai?

Plastinės krūtų operacijos – vienos iš populiariausių. Moterys joms pasiryžta vis drąsiau. Poreikius ir lūkesčius atitinkanti procedūra suteikia galimybę ne tik džiaugtis patraukliai atrodančia krūtine, bet ir labiau pasitikėti savimi. Tačiau kartais suabejojama, kokia tiksliai operacija, krūtų pakėlimo ar didinimo, reikalinga. Taigi, kaip tokiais atvejais nepasimesti ir priimti geriausią sprendimą?

Svarbiausi aspektai, kuriuos svarbu apsvarstyti

Moters kūnas per visą gyvenimą patiria daugybę pokyčių. Dažniausiai jie būna susiję su nėštumu, žindymu ir, žinoma, amžiumi. Laikui bėgant krūtys gali suglebti, prarasti savo formą ir tūrį. Įvertinus matomus pakitimus, tampa kur kas lengviau pasirinkti tinkamiausią problemos sprendimo būdą.

Spenelių padėtis

Jei speneliai nukrypę į apačią arba yra žemiau krūties raukšlės, tai gali reikšti, kad jums reikalingas krūtų pakėlimas. Nukarusi oda arba sumažėjusi krūties audinių apimtis dažniausiai lemia pakitusią spenelio padėtį ir areolės dydį. Plastinės operacijos metu pašalinamas odos perteklius ir patempiami krūtinės audiniai. Tai leidžia suformuoti jaunatvišką krūtų kontūrą.

Krūtų tūris

Krūtų tūris nulemia jų apimtį ir pilnumą. Svorio netekimas gali lemti akivaizdų krūtinės suglebimą ir sumažėjimą. Panašius pokyčius sukelia ir kitos priežastys, tokios kaip amžius, nėštumas ar žindymas. Tokiais atvejais bene efektyviausias sprendimas yra krūtų didinimas implantais. Jis leidžia atkurti prarastą apimtį ir pagerinti krūtų formą.

Krūtinės dydis

Yra daugybė moterų, nepatenkintų savo krūtinės dydžiu. Puikus to įrodymas – kasmet atliekamos krūtų didinimo operacijos, kurių skaičius 2018 metais Lietuvoje siekė net 313 735. Jei jūsų krūtinė yra įgimtai maža arba asimetriška, šis pasirinkimas gali būti vienas iš geriausių. Šiuolaikinė plastinė chirurgija suteikia itin plačias galimybes. Įvairių formų ir medžiagų krūtų implantai leidžia susikurti biustą, apie kurį svajojate.

Esant poreikiui, krūtų didinimas gali būti derinamas su jų pakėlimu. Tokia plastinė operacija leidžia pasiekti itin gerus rezultatus. Taip išgaunama norimo dydžio, formos, pilnumo ir simetrijos krūtinė.

Viskas prasideda nuo konsultacijos su specialistais

Tam, kad procedūra būtų sėkminga, o rezultatai – džiuginantys, labai svarbu pasirinkti aukštos kvalifikacijos specialistus. Įvertinę individualią situaciją, jie pasiūlo pacientės poreikius ir galimybes labiausiai atitinkantį sprendimą. Profesionalūs plastikos chirurgai detaliai atsako į iškilusius klausimus, supažindina su operacijos eiga ir suteikia kitą reikalingą informaciją.

Domitės krūtų pakėlimu ar didinimu? Tuomet SV plastinės chirurgijos centro komanda pasiruošusi jums padėti. Būkite drąsios, nevaržykite savęs ir pasiryžkite išsvajotiems išvaizdos pokyčiams.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up