Ką verta žinoti prieš atliekant krūtų mažinimą?

Didelės krūtys ne visada yra privalumas. Kai kurioms tai asocijuojasi su dideliais nepatogumais ir diskomfortu. Bene efektyviausias tokios problemos sprendimo būdas – krūtų mažinimas. Nors ir nesijaučia patenkintos savo kūnu, tikrai ne visos moterys ir merginos ryžtasi šiam žingsniui. Dažniausiai jas stabdo nepagrįsta baimė, o kartais – ir nepalanki pašalinių nuomonė. Visgi, žinant tam tikrus dalykus priimti reikšmingus pokyčius lemiantį sprendimą gali būti paprasčiau.

Galima rizika

Krūtų mažinimo procedūra apima lygiai tokias pat rizikas, kaip ir kitos operacijos. Tai – kraujavimas, infekcija, hematomos ir pan. Taip pat išlieka tikimybė prarasti galimybę žindyti krūtimi. Pagrindinė to priežastis yra ta, kad pašalinama arba performuojama nemaža dalis pieno latakų. Labai retai pasitaiko atvejų, kuomet prarandamas spenelių jautrumas.

Pagrindiniai privalumai

Yra daugybė priežasčių, kodėl moterims atliekamas krūtų mažinimas. Neskaitant vizualiai matomo rezultato, galima pasiekti nemažai kitų privalumų. Beje, dažniausia priežastis, dėl kurios moterys nori atlikti šią plastinę operaciją, susijusi ne su išvaizda, o su skausmais. Pernelyg didelė krūtinė sukelia nuolatinę įtampą kaklo ir nugaros srityse. Be fizinio diskomforto, dažnai kankina ir psichologinės problemos – nepasitikėjimas savimi, nepilnavertiškumo kompleksas.

Po tokios procedūros, visų pirma, padidėja moters savivertė. Atsiranda daugiau drąsos ir pasitenkinimo savo kūnu. Plastinės operacijos metu krūtys ne tik sumažinamos, bet ir pakeliamos, todėl galima džiaugtis daug jaunatviškesne jų išvaizda. Viena iš dažniausių baimių, kankinančių pacientes, yra randai. Tačiau nerimauti dėl jų tikrai neverta – pjūviai atliekami taip, kad būtų kuo mažiau pastebimi. Be to, laikui bėgant randai nyksta ir tampa beveik nepastebimi. Įvertinta, kad didžioji dalis moterų, kurioms buvo atliktas krūtų mažinimas, jaučia bene didžiausią pasitenkinimą.

Kodėl neverta delsti

Jei ir jus kankina tokia pat problema, rekomenduojama nedelsti ir pasiryžti pokyčiams. Kartais operacijų metu pašalinama netgi keletas kilogramų audinio. Įsivaizduokite, jei ir jūs kasdien papildomai nešiojate tokį svorį? Tai apriboja judėjimą, trukdo sportuojant, o ką jau kalbėti apie ilgainiui atsirandančius sveikatos sutrikimus. Atsikračius papildomų kilogramų, iš karto pajaučiamas skirtumas apsirengus senuosius drabužius, laikysena pasidaro grakštesnė.

Atsigavimas po operacijos

Jau pirmosiomis savaitėmis po procedūros judėjimas tampa patogesnis, o maždaug po dešimties dienų galima grįžti į darbą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad jis nebūtų sunkus fiziškai. Priešingu atveju reikėtų palaukti ilgiau. Drenai dažniausiai pašalinami jau pirmąją–trečiąją dieną. Kraujosruvos paprastai išnyksta per pirmąsias savaites, tačiau patinimas gali išlikti ir ilgiau.

Jei jus domina krūtų mažinimas ir norite sužinoti apie jį daugiau, drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus. Skirsime jums individualų dėmesį ir padėsime išpildyti svajones. Juk kiekviena moteris turi teisę pasitikėti savimi.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up