Ką verta žinoti apie vokų plastiką?

Užkritę akių vokai yra ganėtinai dažna problema, kuri gali varginti ne tik vyresniojo amžiaus žmones. Netenkinantis estetinis vaizdas ir suprastėjusi rega – tai, kas neabejotinai sukelia diskomfortą ir nepasitenkinimą savimi. Vokai atrodo paburkę, žvilgsnis pavargęs, o susidaręs odos perteklius suformuoja odos „maišelius“. Tokiu atveju plastinė operacija gali būti efektyvus problemos sprendimo būdas. Vokų pakėlimas jūsų žvilgsniui gali sugrąžinti gyvybingumą ir jaunatviškumą.

Operacijos subtilybės ir eiga         

Vokų pakėlimo operacija – vis labiau populiarėjanti estetinė chirurginė procedūra. Jos metu koreguojami viršutiniai arba apatiniai akių vokai. Per konsultaciją plastikos chirurgas visų pirma įvertina pakitimus veide, paciento norus ir lūkesčius. Pagal tai individualiai parenkama tinkamiausia operacija. Atliekant viršutinių vokų plastiką pašalinamas nereikalingas odos perteklius, nedidelė raumens juostelė ir riebaliniai maišeliai. Pjūvis daromas toje vietoje, kur būtų mažiausiai pastebimas.

Kitu atveju, kuomet atliekama apatinių vokų plastika, pjaunama palei blakstienų liniją arba per akies junginę. Operacija dažniausiai trunka apie valandą, o jos metu naudojama vietinė nejautra. Taigi pacientai namo išleidžiami jau tą pačią dieną.

Kam gali būti atliekamas vokų pakėlimas?

Ši procedūra gali būti atliekama tiek vyrams, tiek moterims, kurie yra fiziškai ir emociškai sveiki, o jų veido audiniai ir raumenys – nepažeisti. Svarbu turėti realius lūkesčius dėl rezultatų. Kartais dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų padidėja operacinė rizika. Taigi verta atkreipti dėmesį, ar jūsų nekamuoja skydliaukės problemos, aukštas kraujospūdis, glaukoma ar kitos ligos. Tai svarbu aptarti su gydytoju.

Pasiruošimas procedūrai

Tinkamai pasiruošti itin svarbu, todėl prieš atlikdamas procedūrą gydytojas gali paprašyti kelių dalykų. Visų pirma, gali reikėti pasidaryti laboratorinius tyrimus arba atlikti medicinos apžiūrą, kurios metu būtų nustatyta tiksli sveikatos būklė. Taip pat gali tekti vartoti tam tikrus vaistus arba pakeisti jau vartojamus kitais. Prieš tai, kai bus atliekamas vokų pakėlimas, tikslinga nerūkyti ir vengti tokių vaistų kaip aspirinas ar priešuždegiminiai preparatai.

Rezultatai, kurių galima tikėtis

Paprastai kelias dienas po operacijos kelias dienas svarbu naudoti šaltus kompresus, kurie sumažina tinimą ir gali padėti išvengti didelių kraujosruvų susidarymo. Žinoma, tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus organizmo. Prieš išvykstant namo supažindinama, kaip tinkamai valyti akis – pirmosiomis dienomis dėl natūralių išskyrų gali lipti blakstienos. Taip pat kelias savaites akys gali ašaroti, jautriau reaguoti į šviesą. Siūlai išimami maždaug po savaitės, būtent tada tinimas pradeda slūgti, mėlynės po truputį nyksta ir pasimato rezultatai. Akys tampa žvalesnės, o matymas ryškesnis.

Jei visapusį diskomfortą kelia užkritę akių vokai ir jau kurį laiką galvojate apie efektyvų problemos sprendimo būdą, pasikonsultuokite su specialistu. Patyrę plastikos chirurgai gali padėti išsirinkti tinkamiausią procedūrą, atitiksiančią jūsų lūkesčius. Akių vokų pakėlimas gali būti būtent tai, kas padės norint ir vėl žavėtis jaunatviškos energijos kupinu žvilgsniu.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up