Ką svarbu žinoti ruošiantis krūtų didinimo operacijai?

Krūtų didinimo operacija – tai atsakingas žingsnis. Tam, kad jai pasiruoštumėte tinkamai, tikslinga susipažinti su specifinėmis instrukcijomis ir taisyklėmis, kurių derėtų laikytis prieš operaciją ir po jos. Kuo daugiau pasidomėsite šia tema, tuo krūtų didinimas bus mažiau baugus ir net saugesnis. Normalu, kad gilinantis gali iškilti vis daugiau ir daugiau klausimų: vertėtų juos užsirašyti ir nepamiršti paklausti operaciją atliksiančio chirurgo. O mes savo ruožtu norime atsakyti bent į keletą iš jų.

Rūkymas ir vaistai

Yra keletas taisyklių, ribojančių tam tikrus veiksmus likus dviem savaitėms iki krūtų didinimo operacijos, kad ši praeitų sklandžiai ir saugiai. Pirma, derėtų nustoti gerti visus kraują skystinančius vaistus, tokius kaip aspirinas, ibuprofenas. Ta pati taisyklė galioja maisto papildams (tai omega 3 žuvų taukai, vitaminas E).

Krūtų didinimas vyks sklandžiau, jeigu prieš operaciją likus bent dviem savaitėms nustosite rūkyti. Susimąstyti verčiantis faktas: net viena cigaretė gali pristabdyti žaizdų gijimą po operacijos ir turėti kitų neigiamų pasekmių proceso metu. Kaip tai veikia? Žalingas anglies dioksidas, esantis cigaretėje, sustabdo deguonies kelionę į organizmo ląsteles, todėl kenčia sveikieji audiniai ir kur kas lėčiau gyja žaizdos.

Tuo pat metu nikotinas priverčia kraujagysles susiaurėti, todėl kraujas sunkiau teka ir su juo ne taip efektyviai pernešamas deguonis bei maistinės medžiagos į po operacijos gyjančią krūtinę. Abi šios medžiagos stipriai pristabdo gijimo procesą ir atveria kelią įvairioms infekcijoms, o dėl jų gali kilti ir komplikacijų.

Kiti veiksmai

Krūtų didinimas – rimta operacija, todėl yra dar keletas įžvalgų, ką pravartu padaryti dvi savaites prieš ją. Derėtų:

  • pasidaryti kraujo tyrimus;
  • pasirūpinti transportu;
  • surasti žmogų, kuris galėtų prižiūrėti jūsų vaikus (jeigu jų turite);
  • sumokėti už operaciją.

Pasidariusi kraujo tyrimus ir pristačiusi rezultatus jus operuosiančiam chirurgui, nepamirškite apgalvoti, kas nuveš bei kas pasiims jus po operacijos. Pati vairuoti negalėsite dėl vaistų poveikio. Jeigu turite vaikų, apsvarstykite, kas jūsų operacijos dieną, pavyzdžiui, parves juos iš mokyklos.

Krūtų didinimas: savaitė prieš operaciją

Visų pirma, likus savaitei iki operacijos negerkite jokio alkoholio. Jis suskystina kraują, todėl stabdo jo krešėjimą, o tai sulėtina gijimo procesą. Jeigu peršalote ar kamuoja kokia kita infekcija, svarbu, kad praneštumėte apie tai savo gydytojui. Net ir menkiausias peršalimas turi būti išgydytas prieš krūtų didinimo operaciją.

Yra dar keletas paprastesnių dalykų, kuriais reikėtų pasirūpinti. Tai – pagalvėlės, pižama ir gera kompanija po operacijos. Šie bei aukščiau išvardinti dalykai ir veiksmai užtikrins, kad operacijos metu ir po jos jausitės saugiai, o gijimas bus greitas ir lengvas.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up