fbpx
Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Vilniuje – vasario 20 d., registracija telefonu +370 655 38997. Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Klaipėdoje – vasario 28 d., registracija telefonu +370 620 33383. Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos Vilniuje – kovo 17 d., registracija telefonu +370 655 38997.
x

Goda Petrauskienė: neapykanta man nereikalinga, esu laiminga ir be paskatinimo

„Supratau, kad visas internete esantis pyktis man nenaudingas – esu be galo laiminga šiuo gyvenimo etapu, turiu puikią, mylimą šeimą, mėgstamos veiklos ir man nieko netrūksta. Norėčiau ir visiems tiems piktiems žmonėms, puolantiems mane, palinkėti ramybės ir gyvenimo džiaugsmo. Būkite laimingi gyvendami savo gyvenimus, juk tai taip gera! ;>“ – atsivėrė Goda Petrauskienė.

Garsaus Lietuvos boksininko Evaldo Petrausko žmona prieš daugiau nei mėnesį pasidariusi krūtų didinimo operaciją internete sulaukė nemažai prieštaringų pasisakymų. Tai ir paskatino ją dar labiau atsigręžti į tikrąsias vertybes bei pasikliauti savo pačios nuomone.

Skaitykite visą, šeštąjį, Godos dienoraščio įrašą.


 Mano dienoraštis. 6 įrašas. 2020-02-25

Šešios savaitės po krūtų didinimo operacijas. Kaip jau minėjau, su gijimu problemų nėra jokių, viskas ir toliau sklandžiai gerėja. Tai patvirtino ir mane operavęs plastikos chirurgas, dr. Saulius Vikšraitis.

Su juo susitikau praėjusį penktadienį, gydytojas buvo atvykęs į Vilnių ir pakvietė mane apžiūrai. Man atvykus jis mane apžiūrėjo, paklausinėjo, kaip viskas sekasi, padarė keletą nuotraukų. Jo požiūriu viskas puikiai gyja ir problemų nėra bei kilti neturėtų. Jis dar kartą patikino mane, kad mano atveju krūtinės pakėlimo nereikėjo (atsakant į minėtus komentarus Facebook plastinės chirurgijos grupėse, kur merginos susidomėjo, kodėl pakėlimas nedarytas). 

„Pakėlimas tikrai nebuvo būtinas, kaip jau kalbėjome pradžioje, prieš operaciją buvo išmatuotas atstumas nuo sparnelio iki kauliuko kakle – jis ne didesnis, nei 21cm. Juolab, naudojome super aukšto profilio krūtų implantus. Aukštos projekcijos implantai ištempia audinius, jiems išsiplėtus mažai tikėtina, kad per laiką krūtinė ims ir nukars. Tad galiu patikinti, kad viskas tvarkoje. 🙂 Nereikia be reikalo pjaustyti krūtų, negali žinoti, o gal dar teks maitinti kūdikį ateityje. O gijimas tau vyksta puikiai, randai jau gražiai užgijo ir yra vos matomi, krūtys simetriškos, minkštos. Jau galėsi pradėti nešioti minkštą sportinę liemenėlę vietoj specialios“, – tai man pasakė chirurgas susitikimo metu.

Labai apsidžiaugiau išgirdusi, kad jau galėsiu dėvėti minkštą liemenėlę – labai pavargau nuo tos specialios… 🙂 O po poros savaičių galėsiu dėvėti ir įprastą. Išties, labai laukiu to galutinio sugijimo. Nors šitas laikas po operacijos ir ėjo visiškai be problemų, tačiau įvairūs veiklos ir komforto apribojimai tikrai pradėjo varginti. Pasiilgau daug ko: įvairesnių drabužių, sporto, baseino, pirties, soliariumo… Bet džiaugiuosi, nes laukti liko visai nebedaug, vos dvi savaitės.

Vis tik, pozityvias nuotaikas šiek tiek keitė niūresnės praėjusį ketvirtadienio vakarą. Praėjus mėnesiui po operacijos, norėjau pasidalinti dar vienu įrašu Facebook plastinės chirurgijos grupėje apie rezultatus ir gijimą. Nusprendžiau taip todėl, kad po pirmojo įrašo sulaukiau dvejopų nuomonių: vienos merginos nuoširdžiai džiaugėsi kartu su manimi, o kitos rašė piktus ir pašiepiančius komentarus, aiškindamos, kad man reikėjo atlikti ir krūtų pakėlimą, nes krūtys nukars, bei klausinėdamos, ar aš išvis mokėjau už operaciją…

Man tuomet labai nepatiko tie neigiami komentarai, nemaniau, kad tose grupėse moterys tokios kritikės. Maniau, kad jos būtent tam ir yra, kad kurtų bendruomenę moterų, kurias domina plastinė chirurgija, kur būtų galima draugiškai pasitarti, apsikeisti nuomonėm, pasikonsultuoti. O pasirodo tokių ten visai nedaug, daugiau jų elgėsi kaip plėšrūnės, puolė mane kaltinimais ir tiesiomis pašaipomis.

Tai ir buvo priežastis paskatinusi mane parašyti dar vieną įrašą grupėje. Jame norėjau pasidalinti vaizdu po mėnesio ir darkart patvirtinti, kad pakėlimas man reikalingas nebuvo. Tiesa, gal ten pasisakiau kiek per aštriai, apimta emocijų, prašiau, kad merginos, kurios nori tik pulti, geriau patylėtų… Nesigailiu to ką pasakiau, nenorėjau nieko įžeisti ar dar labiau supykdyti, o tik parodyti, kad tos piktos komentatorės man nelabai ir rūpi. Vis tik, nesitikėjau, kad šis mano įrašas sulauks dar didesnio neapykantos pliūpsnio mano pusėn.

Merginos ir vėl mane užsipuolė pačiais bjauriausiais komentarais ir įžeidimais. Žinoma, visi laisvi reikšti savo nuomonę, bet juk grupė skirta pasitarimams, o ne užgauliojimams… Skaitydama tuos bjaurius komentarus supratau, kad iš to mano įrašo nebus jokios naudos, jis buvo ne taip suprastas. Nesiekiau to ir nenorėjau, kad mane ne taip suprastų.

Galiausiai įrašą tiesiog ištryniau – nusprendžiau savo krūtine džiaugtis pati ir sau, nesidalinant tais dalykais grupėse. Akivaizdu, kad didelė dalis moterų ten man turi kažkokią asmeninę antipatiją, na ir tiek to. Man tikrai nereikia, kad kažkas skaičiuotų mano ar mano vyro pinigus. Supratau, kad visas ten esantis pyktis man visai nenaudingas – esu be galo laiminga šiuo gyvenimo etapu, turiu puikią, mylimą šeimą, mėgstamos veiklos ir man nieko netrūksta. Norėčiau ir visoms toms piktoms moterims palinkėti ramybės ir gyvenimo džiaugsmo. Gyvenkite savo gyvenimą ir tikrai būsite laimingos! 😉 

 

1 dienoraščio įrašas

2 dienoraščio įrašas

3 dienoraščio įrašas 

4 dienoraščio įrašas 

5 dienoraščio įrašas 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up