fbpx

Goda Petrauskienė: kiekvieną dieną džiaugiuosi vis labiau

„Kiekvieną dieną vis labiau džiaugiuosi priimtu sprendimu“ – sako Goda Petrauskienė. Prieš beveik tris savaites moteris SV Plastinės chirurgijos centre išpildė savo svajonę – atliko krūtų plastinę operaciją.

Po dviejų gimdymų ir kūdikių maitinimo krūtys buvo praradusios savo stangrią formą ir kėlė Godai diskomfortą. Krūtų didinimo dėka, ji ir vėl gali džiaugtis moteriškai gražiomis savo formomis.

Kaip sekėsi gydytojo apžiūra ir kaip Goda jaučiasi šiandien, skaitykite jos trečiajame dienoraščio įraše.


Mano dienoraštis. 3 įrašas. 2020-02-01.

Taip greitai praėjo tos trys savaitės po operacijos… 🙂 Praėjusią savaitę buvau pas gydytoją S. Vikšraitį apžiūroje. Man išėmė siūlus, nuplėšė visus pleistrus. Jo teigimu, viskas labai puikiai gyja ir gražėja. Planuojame dar po kiek laiko padaryti prieš/po fotosesiją rezultatams užfiksuoti. 

Apie savo operaciją ir nuotrauką po jos paskelbusi tam tikrose Facebook plastinės chirurgijos grupėse, sulaukiau merginų dėmesio. Nemažai jų stebėjosi, kodėl man nebuvo darytas krūtinės pakėlimas – jų manymu, to reikėjo. Apžiūros metu pasiteiravau daktaro, ar tikrai jo reikėjo. Vis tik, jis patikino, kad nuo svorio krūtinė tikrai nenusvirs. Buvo išmatuotas atstumas nuo sparnelio iki kauliuko kakle – jis ne didesnis, nei 21cm, todėl pakėlimas nebuvo būtinas. Na, o gydytoju aš pasitikiu. 🙂

Po apžiūros viskas einasi sklandžiai. Toliau sėkmingai gyju, kasdien jaučiuosi vis geriau ir jau nieko nebeskauda. Negeriu nuskausminamųjų vaistų, nebenešioju ir pleistrų. Pripratau net miegoti ant nugaros! Jokio tempimo nebejaučiu, tik šiek tiek atsibodo speciali liemenėlė. Greitu metu, žaizdoms labiau užsitraukus, įsigysiu tepalą nuo randų.

Pamažu grįžtu į savo gyvenimo režimą, jau daugiau dalykų galiu pasidaryti pati. Na, tik savo mažylės dar negaliu pakelti… O visa kita sekasi puikiai!

Turiu pripažinti, kad kiekvieną dieną vis labiau džiaugiuosi priimtu sprendimu darytis šią operaciją. Krūtinė jau atrodo nuostabiai, tikiu, puikiai atrodys ir pilnai sugijus. Džiaugiuosi, kad pasirinkau operuotis būtent pas plastikos chirurgą Saulių Vikšraitį. Jis nuostabus ir įspūdingą patirtį turintis savo srities specialistas, nuoširdžiai galiu rekomenduoti jį kitoms moterims. Ačiū chirurgui ir visam SV Plastinės chirurgijos centro kolektyvui už šiltą priėmimą ir rūpestį.

 

1 dienoraščio įrašas

2 dienoraščio įrašas 

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up