Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos Vilniuje – balandžio 14 d., registracija telefonu +370 655 38997 . Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Vilniuje – balandžio 17 d., registracija telefonu +370 655 38997. Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Klaipėdoje – balandžio 24 d., registracija telefonu +370 620 33383 . Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Panevėžyje – gegužės 8 d., registracija telefonu +370 655 60629 . Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos Klaipėdoje – gegužės 12 d., registracija telefonu +370 620 33383 .
x

Goda Petrauskienė: gyvenime visada derėtų vadovautis specialistų nuomone

„Dar kartą supratau, kad gyvenime reikia pasikliauti specialistais. Nuomone ir patarimais dalintis gali visi, tačiau kiek tai bus teisinga? Pamatysim suklydę. Arba paklausę profesionalų. ;)“ – sako Goda. 

Mėnuo po krūtų didinimo operacijos ir penktasis Godos dienoraščio įrašas.


Mano dienoraštis. 5 įrašas. 2020-02-17

Mėnuo po operacijos praėjo gana greitai. Džiaugiuosi, kad gyju sklandžiai. Kai prieš operaciją skaičiau kitų moterų pasakojimus, nemažai jų rašė, kad dar ilgokai teko pakentėti krūtinės tempimą, skausmus, gerti vaistus ir grįžimas į darbus bei įprastą gyvenimo būdą joms užtruko. Man nuo antrosios savaitės viskas labai sparčiai gerėjo, vaistų negėriau, skausmų nebejaučiau – sudėtingiausias laikas praėjo per pirmąją savaitę.

Smagu, kad ir randai gyja labia gražiai. Viliuosi, kad praėjus atitinkamai laiko gal ir visai jų nebesimatys. Šiuo metu jų dar netepu jokiais kremais, nes jie nelabai matosi.. Bet, manau, reiktų paklausyti gydytojo ir specialius tepalus įsigyti bei profilaktiškai jais pasitepti.

Vis tik, dar yra nemažai dalykų, kurių daryti negaliu ir dar mėnesį negalėsiu. Kad ir kaip norėtųsi prie jų grįžti greičiau… 🙂 Štai, praėjusią savaitę sumaniau nueiti į soliariumą. Buvau skaičiusi Facebook plastinės chirurgijos grupėse, kad ten galima eiti jau po poros savaičių po operacijos, svarbu pridengti randus. Taip ir padariau, pasilepinau dirbtine saule ir dar pasidalinau nuotrauka savo Instagram stories. Ją pamatė ir mane operavusios Vikšraičio klinikos Instagram administratorė. Ji kaipmat man parašė, kad dar pasaugočiau savo sveikatą – į soliariumą eiti bus galima tik praėjus dviems mėnesiams po operacijos, tuomet dar kurį laiką pridengiant randus.

Tai man tik priminė, kad gyvenime visada derėtų vadovautis specialistų nuomone ir patarimais. Ieškoti jų Facebook grupėse siekiu pasidomėti, įvertinti įvairias nuomones, žinoma, galima.  Tačiau galutiniai sprendimai visada turi būti priimami racionaliai ir pasitarus su savo srities profesionalais.

Taip pat, teiravausi klinikos personalo kada bus galima apsilankyti baseine, sūkurinėse voniose – laikas panašus, apie du mėnesius jų reikėtų vengti. Iš esmės, skausmams po operacijos praėjus, viskas vyksta taip pat, kaip įprastai, išskyrus kai kuriuos malonius užsiėmimus, kaip šie išvardintieji. Bei svorių kilnojimus.

Kadangi turiu vengti kelti sunkius daiktus, vis dar negaliu pakelti savo dukrytės. Ji sveria 8kg, o du mėnesius man negalima kelti daiktų sunkesnių nei 5kg. Visgi, kartais neturiu kitos išeities ir privalau tai padaryti. Kai namie nėra vyro, turiu ją iškelti iš lovytės. Tad tai kartais padarau, tačiau toliau nurodymų laikausi, kaip paliepta. Juk noriu geriausio įmanomo operacijos rezultato. 🙂 

Su sportu situacija ir terminai tie patys. Jau nekantrauju, kai po mėnesio galėsiu vėl daryti visus tuos dalykus ir grįžti į savo įprastą gyvenimo režimą. Tik jau su nuostabia krūtine! 😉 

1 dienoraščio įrašas

2 dienoraščio įrašas

3 dienoraščio įrašas 

4 dienoraščio įrašas 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up