fbpx
Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos sausio 27 d. Vilniuje, registracija telefonu +370 655 38997. Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos vasario 3 d. Klaipėdoje, registracija telefonu +370 620 33383.
x

Goda Petrauskienė: esame laisvos atrodyti, kaip norime

Garsaus Lietuvos boksininko Evaldo Petrausko žmonai Godai šios Kalėdos – ypatingos. Moteris, prabilusi apie po dviejų gimdymų formos netekusią krūtinę, jau greitai vėl galės džiaugtis gražiomis jos formomis. Plastinė krūtų operacija – tokią dovaną savo žmonai padovanojo Evaldas, kartu su plastikos chirurgu dr. Sauliumi Vikšraičiu.

Goda nusprendė savo patirtimi pasidalinti su kitomis moterimis, svarstančiomis apie krūtų didinimą. Kiekvieną savaitę ji aprašys savo pojūčius ir patirtį dienoraštyje. Dalinamės pirmuoju jo įrašu.


Mano dienoraštis. 1 įrašas. 2020-01-15.

Savo krūtine visad buvau patenkinta, neturėjau jokių minčių apie jos korekciją… iki pirmojo gimdymo. Na, o po jo vaizdas kiek pasikeitė – krūtys pasmuko, prarado savo dailią, standžią formą. Tada jau sukirbėjo mintis, kad, ko gero, ateis diena, kada pasiryšiu krūtų operacijai. Susilaukiau ir antrojo vaiko, turėjau dar vieną gimdymą, tuomet jau tvirtai apsisprendžiau: noriu ir reikia. Reikia ne dėl kokios mados darytis plastines operacijas ir visaip perdėtai save gražinti. Ne. Paprasčiausiai noriu vėl būti sau graži, noriu susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir meilę savo kūnui. 

Pradėjau domėtis krūtų didinimu Lietuvoje: plastikos chirurgais, jų pavyzdžiais, moterų atsiliepimais, pačia operacija ir detalėmis apie ją. Mane sudomino daktaras Saulius Vikšraitis. Žinojau, kad jis turi daug metų patirties, žinių. Man patiko jo stilius – jis skoningas ir puikiai išmanantis, ką daro. Užteko vienos konsultacijos pas šį gydytoją, supratau, kad 100% juo pasitikiu ir noriu operuotis būtent pas jį. 

Konsultacija vyko labai sklandžiai. Papasakojau gydytojui savo problemą, aptarėme, kokiu būdu tai geriausiai išspręsti. Daktaras išsamiai papasakojo apie implantus ir operacijos eigą. Apžiūrėjęs ir pamatavęs krūtinę idealiai parinko du tinkamų krūtų implantų variantus. Vieną – lašo formos, 375 ml implantus, kitą – apvalius, 355 ml implantus. Kartu su vyru išsirinkome pastaruosius, apvalius ir kiek mažesnius. Norėjosi, kad krūtys atrodytų natūraliai ir automatiškai pasikeltų, nes dabar buvo kiek nukarusios.

Ką gi, implantai išrinkti, operacijos data suplanuota – beliko laukti. Iš pradžių nerimo nekilo, visai nesijaudinau. Ramiai laukiau operacijos dienos. Tačiau jai artėjant pradėjau daug labiau jaudintis, nerasti sau vietos ir lyg tyčia užpuolė gripas… Susirgau visai netinkamu laiku, tad visais įmanomais būdais stengiausi greičiau pasveikti, gėriau laaaabai daug arbatos, net česnakus valgiau ir visur namuose jų pridėliojau! Ačiū dievui, pavyko pasveikti ir į operaciją atvykau suplanuotą dieną.

Rašau visa tai, nes noriu pasidalinti savo patirtimi nuo pradžios iki galo su visomis moterimis. Žinau, kad sprendimas darytis bet kokią plastinę operaciją yra sudėtingas ir rimtas. Tai reikia ne tik apgalvoti, bet ir gerai pasidomėti. Pirmiausia, sužinoti kuo daugiau apie operaciją – kokia vis tik būtų tinkamiausia. Tada, apie pooperacinį laikotarpį – reikia žinoti, kaip jam pasiruošti, kiek laiko reikės pabūti namie ir kokiais metodais palengvinti gijimo periodą. Na ir žinoma, išsirinkti gerą plastikos chirurgą. 

Kai pati nusprendžiau darytis operaciją, domėjausi internete, plastikos grupėse socialiniuose tinkluose. Bet man labai trūko daugiau „tikros“ informacijos, ne tik trumpų komentarų. Trūko atvirų pasakojimų iš pirmų lūpų. Nedaug moterų drįsta viešai apie tai kalbėti ar dėl tam tikrų priežasčių nenori plėstis apie savo operacijos niuansus. Todėl daug kam gali stigti informacijos. Manau, kad nereikia gėdytis savo kūno ir noro jį matyti gražų. Esame laisvos rinktis atrodyti taip kaip norime ir kaip jaučiamės geriausiai.

Todėl noriu kalbėti garsiai ir galbūt taip padėsiu apsispręsti toms moterims, kurios norėtų, bet dvejoja ar neranda pakankamai joms reikalingos informacijos. Kitą savaitę papasakosiu, kaip praėjo mano krūtų didinimo operacija ir kaip sekėsi pirmąją savaitę po jos.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up