fbpx
Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Vilniuje – vasario 20 d., registracija telefonu +370 655 38997. Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Klaipėdoje – vasario 28 d., registracija telefonu +370 620 33383. Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos Vilniuje – kovo 17 d., registracija telefonu +370 655 38997.
x

Goda Petrauskienė: svajonė išpildyta! Operacija ir pirmoji savaitė

Praėjus kiek daugiau nei savaitei, Goda Petrauskienė dalinasi nuotraukomis ir įspūdžiais apie operaciją bei kaip jai sekasi pooperaciniu gijimo laikotarpiu.


Mano dienoraštis. 2 įrašas. 2020-01-23.

Mano operacija vyko sausio 13d. Džiaugiuosi, kad iki jos pavyko įveikti peršalimą, tad į kliniką atvykau žvali, bet su nemenku jauduliu. Visgi, operacija visai nebuvo tokia baisi, kaip galvojau. Net atvirkščiai. Visuomet bijojau gydymo įstaigų, operacinių, baltų chalatų, švirkštų… Tačiau atvykus į SV Plastinės chirurgijos centrą likau nustebinta! Centras moderniai įrengtas, aplinka labai jauki, lydėjo rami muzika.

Pasiruošiau operacijai. Man buvo suleisti vaistai, užmigau per kelias sekundes. Tad kas vyko toliau – nežinau. 🙂 Atsikėlusi jaučiausi neblogai, tik dar kiek apsvaigusi, jutau lengvą maudimą po krūtine.

Šiek tiek pagulėjau kambaryje, tada bandžiau pasivaikščioti. Klinikos personalas su manimi buvo labai malonus, dažnai ateidavo pasiteirauti, kaip jaučiuosi. Atnešė vaistų nuo skausmo ir skanią vakarienę. Pirmąją naktį po operacijos miegojau vis prabusdama, nes labai nemėgstu miegoti ant nugaros. Turbūt būtent tai man yra didžiausias diskomfortas, kalbant apie operaciją.

Kitą dieną, prieš išleidžiant namo, man išėmė drenus, perrišo tvarsčius. Buvo labai labai keista ir neįprasta matyti save su kita krūtine. 🙂 Ji nebebuvo minkšta ir tuščia. Dabar atrodė tikrai įspūdingai, būtent taip, kaip matydavau kitų merginų nuotraukose ar net Holivudo filmuose! Apie tokią ir svajojau, švelniai pavydėdama visoms toms gražioms moterims.. 🙂

Ką gi, svajonė išpildyta! Liko kiek sunkesnis etapas – pooperacinis gijimas. Pripažinsiu, savaitė nebuvo lengva. Džiaugiuosi, kad šalia buvo vyras, visad nusiteikęs padėti. Nes praktiškai nieko negalėjau padaryti pati: kilnoti rankas, sunkesnius daiktus skaudėjo, nepatogu buvo ir rengti, o ką jau kalbėti apie namų tvarkymą…

Didžiausias nepatogumas man buvo miegas ant nugaros. Kelias naktis labai skaudėjo, tai neišsimiegojau. Jau praėjo kiek daugiau nei savaitė po operacijos, jau jaučiu, kad judesiai nebe tokie suvaržyti. Galiu pati apsirengti, kažką minimaliai daryti, tik dar baisoka aukštai kelti rankas. Buvo baisu pačiai pirmą kartą nusiimti liemenėlę ir persitvarstyti. Bet pavyko viskas gražiai. Su kiekviena diena jaučiuosi vis geriau.

Ką galėčiau patarti kitoms moterims šiuo etapu? Jei labai skauda, padės nuskausminamieji vaistai. Bet daugiausiai neabejotinai padeda kartu gyvenantis žmogus, tad vertinkite jo pagalbą! 🙂

Kitą savaitę vykstu pas daktarą apžiūrai ir siūlų išėmimui. Nekantrauju!

 

Pasiruošimas operacijai ČIA

1 dienoraščio įrašas

 

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up