Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Ernest Zacharevskij papasakojo, kaip parenkami kiekvienai pacientei idealiai tinkantys implantai

Daugiau nei dešimtmetį plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos srityje dirbantis ir krūtų didinimo operacijas atliekantis plastinės chirurgijos gydytojas dr. Ernest Zacharevskij patvirtina – per visą šį laiką šiandien populiariausių plastinių operacijų pasaulyje TOP 5-tuke esanti procedūra stipriai patobulėjo.
Apie šiandienos tendencijas: laimi natūralumas ir racionalūs sprendimai

Skirtingų estetinės medicinos sričių specialistai sutaria – šiandien laimi natūralumas, savitumą ir natūralias proporcijas išlaikantys pokyčiai. Krūtų didinimas implantais nėra išimtis. „Nebėra tokios tendencijos, kuo didesnė krūtinė, tuo geriau. Dabar visos nori natūraliai atrodančio rezultato. Būtent todėl apie 70–80 procentų pasirenkamų implantų yra anatominės formos. Tokiais implantais vidutiniškai krūtinės apimtis didinama iki C, C plius ar D dydžio“, – paklaustas apie krūtų didinimo implantais tendencijas dalinasi dr. Ernest Zacharevskij. Jis pabrėžia, kad natūralus variantas tikrai įmanomas, svarbiausia – tinkamai parinkti implantą.

Individualiai tinkamiausių implantų parinkimas – rezultatą galite pamatyti dar iki operacijos

Šimtus krūtų didinimo operacijų atlikęs chirurgas sako, kad viskas prasideda nuo profesionalios, išsamios konsultacijos. Žinomas specialistas sako, kad dauguma pacienčių šiandien į konsultaciją ateina jau detaliau pasidomėjusios procedūra ir galimybėmis, žinančios, ko nori. Individualiai tinkančius implantus pasirinkti padeda pacientės anatomijos vertinimas, kurio metu svarbus ne vienas momentas. „Viena pacientė yra 156 cm ūgio, kita – 179 cm. Abiem pacientėms gražią krūtinę suformuos visiškai skirtingi implantai. Čia jau prasideda individualūs matavimai – reikia įvertinti, kiek audinių būtų aplink implantą, kur jį įdėti, po liauka ar raumeniu, kokį pjūvį atlikti. Visi šie dalykai sprendžiami konsultacijos metu“, – pasakoja pašnekovas.

Implantai – ne tik norinčioms didesnės krūtinės?

Implantai dažnai siejami tik su didesniu dydžiu, tačiau ar tikrai procedūra aktuali tik tada, kai norima didesnės krūtinės? „Jeigu mes kalbame apie implantus apskritai, jie yra naudojami tiek estetikoje, tiek rekonstrukcijoje. Taigi, tai nebūtinai turi būti didinimas – implantai naudojami ir atkuriant simetriją ar krūtinę po onkologinių operacijų, koreguojant įgytas ar įgimtas deformacijas“, – gydytojas skatina pamiršti stereotipus, pažvelgti į implantų teikiamas galimybes plačiau.

Implantai ir aktyvus gyvenimo būdas – misija įmanoma

Šiandien daugelis gyvena gana aktyvų gyvenimo būdą, jau nė nekalbant apie profesionalų sportą. Ar implantai netrukdys sportuoti ir nereikės varžyti savęs itin aktyviose veiklose? Plastinės chirurgijos gydytojas pasakoja, kad pacientės neretai nerimauja dėl fizinės veiklos po implantacijos ir gijimo laikotarpio. „Tikrai nemaža dalis pacienčių palaiko aktyvų gyvenimo būdą ar net yra profesionalios sportininkės, sėkmingai siekiančios rezultatų varžybose. Be abejo, tokiu atveju geriau rinktis nedidelius implantus“, – nuramina ir įžvalgomis dalinasi profesionalas.

Ne, implantacija netrukdo žindyti krūtimi

„Tai labai aktualus ir dažnai moterų užduodamas klausimas, – pastebi dr. Ernest Zacharevskij ir priduria, kad implantacija neturi įtakos žindymui. – Pats į krūtinę implantuotas implantas jokio poveikio liaukai neturi, nes su šia nėra jokio kontakto – liauka lieka virš implanto. Aplink implantą susiformuoja vadinamoji kapsulė, jungiamasis audinys, kuriuo organizmas izoliuoja vadinamą svetimkūnį.“

Pasiruošti operacijai labiau reikia emociškai, o ne fiziškai

Žinoma, kaip ir prieš kiekvieną intervencinę chirurginę procedūrą, reikia pasiruošti fiziškai – atlikti medicininius tyrimus, atkreipti dėmesį į gyvenimo būdą, žalingus įpročius, galbūt vartojamus vaistus. Tačiau apie tai informacijos netrūksta, o ir ypatingo specifinio pasiruošimo krūtų didinimui implantais dažniausiai nereikia. Psichologinis pasiruošimas ir sprendimo tvirtumas – kita tema.

„Aš manau, kad tvirčiau žmogus jaučiasi tik tada, kai pasikonsultuoja su gydytoju, gauna profesionalią ir išsamią konsultaciją. Kai yra pasitikėjimas gydytoju, kuris atliks procedūrą, nebelieka daugelio klausimų, atsiranda nusiteikimas operacijai, pasiruošimo jausmas. Svarbiausia – kokybiška konsultacija“, – svarsto daug patirties implantų didinimo srityje sukaupęs chirurgas. Jeigu yra daug dvejonių ir klausimų, galbūt kartu su specialistu nuspręsite, kad operacijai dar ne laikas arba yra kitų sprendimo būdų.

Svarstančioms apie krūtų didinimą implantais, gydytojas primena – kiekvienas esame skirtingi, tad nereikia pasikliauti kitų patirtimis, o ypač interneto platybių komentatoriais. „Jeigu vienai pacientei tinka implantas lygiu paviršiumi, tai kitai pacientei reikia implanto, kuris suauga su audiniais (poliuretaninis paviršius). Lygiai tas pats ir su formomis – jos skirsis pagal kiekvienos pacientes anatomines savybes ir kitus niuansus“, – primena dr. Ernest Zacharevskij. Panašu, kad efektyviausias būdas gauti objektyvius bei profesionalius atsakymus į rūpimus klausimus ir sužinoti, kokie implantai labiausiai tiktų jums, yra konsultacija su srities ekspertais.

Registracija telefonu:  +37065560629

El. paštu: info@svplastic.com

www.svplastic.com 

 

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up