fbpx

Goda Petrauskienė: esu mama, dėl to negaliu gerai jaustis savo kūne?

Turiu mylimą ir mylintį vyrą, du nuostabius vaikus. Ar tai, kad esu mama, atima iš manęs teisę jaustis gerai savo kūne ir pasitikėti savimi?“ – klausia Goda, atliepdama į kandžius komentatorių pasisakymus. Pasirinkusi apie krūtų didinimo operaciją kalbėti viešai, moteris sulaukė nemažai kritikos ir pašiepimo. Tačiau ji į tai dėmesio nebekreipia.

„Į piktus komentarus nebereaguoju – manau, kiekvienas žmogus turi teisę jaustis gerai. Tad jei tam tikros korekcijos daromos su saiku ir sveiku protu, kodėl gi ne?“


Mano dienoraštis. 4 įrašas. 2020-02-08

Ketvirtoji savaitė po operacijos eina į pabaigą. Savijauta šiandien tokia, lyg operacijos nė nebūtų buvę – jaučiuosi puikiai, nieko nebeskauda. Laisvai ir gerai miegu ant nugaros, tempimo nebejaučiu ir vaistų gerti nereikia.

Iš esmės gyvenu taip, kaip gyvenau prieš operaciją, skirtumų tik keletas: vis dar negaliu pakelti sunkesnių daiktų (taigi ir dukrytės), dar negaliu eiti į baseiną, pirtį ir soliariumus. Tiesa, girdėjau, kad uždengus randus soliariume lankytis galima, bet kol kas dar neinu.

Kadangi vis dar nešioju specialią pooperacinę liemenėlę, dar negaliu ir puoštis norimais drabužiais. O jau taip norėtųsi užsidėti dailią palaidinę ar suknelę! Vis išsitraukiu iš spintos kokį vasarinį rūbą ir pasidžiaugiu, kaip krūtinė jame dabar atrodo kur kas geriau. Ką gi, teks palaukti dar dvi savaites… O tada planuoju smagų apsipirkimą, nekantrauju! Vis tik, praėjus mėnesiui po operacijos spec. liemenėlės į šoną numesti dar negalėsiu – ją reikės dar kurį laiką dėvėti miegant naktimis bei sportuojant.

Po operacijos nusprendusi įspūdžiais pasidalinti su visomis moterimis pradėjau rašyti šitą dienoraštį. Taip pat, nevengiu nuomone pasidalinti ir Facebook plastinės chirurgijos grupėse. Pasirinkimas kalbėti apie tai viešai turi ir neigiamą pusę. Susiduriu su kandžiais žmonių komentarais ir piktom nuomonėm. Suprantu, kad tokių žmonių visada atsiras, bet stebiuosi, kad jų vis dar šitiek daug…  

Būtent todėl, manau, reikia drąsiau kalbėti apie plastines operacijas. Ir aš nepritariu besaikiam saves „tobulinimui“ darantis kuo daugiau plastinių operacijų ir įvairių korekcijų, taip kuriant tikrai nenatūralų vaizdą. Tačiau atvejai, kuriais jos daromos su sveiku protu ir siekiu padidinti pasitikėjimą savimi, atsikratyti kompleksų, sutvarkyti defektus nebeturėtų būti teisiami ir peikiami. Daugybė žmonių išgyvena, kompleksuoja dėl tam tikrų išvaizdos trūkumų. Tie trūkumai dažnai realiai trukdo gyventi, reikėtų tai suprasti, prieš puolant žmones teisti. Manau, kad tai, kas saikinga, yra visai normalu ir kiekvieno žmogaus individualus pasirinkimas.

Nebekreipiu dėmesio į kvailus komentarus. Juos rašo žmonės, kurie manęs visai nepažįsta. Krūtinės didinimo priežastį jau ne kartą garsiai pasakiau – po dviejų gimdymų norėjau susigrąžinti krūtų formą, jos tikrai buvo nutysusios ir nebedailios. O aš juk vis dar jauna ir noriu džiaugtis ta jaunyste gerai atrodant. Mano šeima ir draugai mane puikiai pažįsta, žino, kodėl tai padariau ir jie mane palaiko, to man užtenka. Turiu mylimą ir mylintį vyrą, du nuostabius vaikus. Ar tai, kad esu mama, atima iš manęs teisę jaustis gerai savo kūne ir pasitikėti savimi?

1 dienoraščio įrašas

2 dienoraščio įrašas

3 dienoraščio įrašas 

Contact us

SV plastic surgery center

Savanoriu pr.75, Kaunas 44208, Lithuania
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Work hours: I - V 8:00-19:00

How to find us?

Scroll Up