Dr. Ernest Zacharevskij įspūdžiai iš Vokietijoje vykusios konferencijos: „30th Stuttgart Advanced Course for Rhinoplasty with Live Surgical Demonstration and the Anatomical Dissection Course“

2023 m. balandžio 26-29 dienomis, Vokietijoje, Štutgarto mieste vyko konferencija „30th Stuttgart Advanced Course for Rhinoplasty with Live Surgical Demonstration and the Anatomical Dissection Course“, kurioje dalyvavo SV plastinės chirurgijos centro gydytojas, dr. Ernest Zacharevskij: „Man, kaip gydytojui, dalyvavimas šiame renginyje buvo neįtikėtinai praturtinanti patirtis.“ 

Į renginį, kurį organizavo garsusis Štutgarto rinoplastikos centras, susirinko geriausi rinoplastikos srities ekspertai iš viso pasaulio. Renginio programoje buvo pristatytos įvairios temos ir seminarai, kurie užtikrino visapusišką mokymosi patirtį.

Pirmoji renginio diena prasidėjo atidarymo ceremonija, po kurios sekė įdomi mokomoji programa. „Pagrindinės paskaitos, kurias skaitė žymūs rinoplastikos chirurgai, buvo ypač įkvepiančios, nes suteikė vertingų įžvalgų apie naujausius šios srities pasiekimus ir metodus. Šiose paskaitose buvo nagrinėjamos įvairios temos, įskaitant funkcinius ir estetinius rinoplastikos aspektus, revizijos atvejus ir nosies chirurgijos pasiekimus“, – savo įspūdžiais dalinosi plastinės ir rekonstrukcinės medicinos gydytojas dr. Ernest Zacharevskij.

Kaip vieną svarbiausių renginio akcentų dr. Ernest Zacharevskij įvardija interaktyvius praktinius seminarus, kurių metu dalyviai galėjo įgyti praktinės patirties ir patobulinti savo chirurginius įgūdžius. Šiuos seminarus vedė patyrę dėstytojai, kurie supažindino su įvairiais rinoplastikos aspektais, tokiais kaip nosies osteotomija, audinių persodinimas ir septoplastika. Dr. Ernest Zacharevskij teigia, kad „galimybė praktiškai išbandyti šias technikas stebint geriausius chirurgus buvo neįkainojama tobulinant savo chirurginius gebėjimus“.

„Renginys, kuriame dalyvavo daugiau nei 150 plastinės chirurgijos gydytojų, suteikė galimybę bendrauti su kolegomis iš kitų šalių, keistis idėjomis ir aptarti sudėtingus nosies plastikos atvejus. Šie pokalbiai ne tik leido susipažinti su puikiais savo srities specialistais, bet ir suteikė naujų perspektyvų ir požiūrių į rinoplastiką“, – pasakoja dr. Ernest Zacharevskij.

Išsamų kursų pobūdį dar labiau sustiprino gyvos chirurginės demonstracijos. Stebėti, kaip chirurgai ekspertai atlieka sudėtingas rinoplastikos procedūras, buvo tikrai pamokanti patirtis. Chirurgai paaiškino savo metodus, pademonstravo kruopštaus chirurginio planavimo svarbą ir pasidalijo per ilgametę patirtį sukaupta išmintimi.

Dr. Ernest Zacharevskij teigia, kad „dalyvavimas šiuose kursuose buvo neįkainojama patirtis: informatyvios paskaitos, interaktyvūs seminarai, chirurginės demonstracijos ir galimybės užmegzti ryšius pavertė šį renginį išties įdomiu ir įtraukiančiu. Į savo praktiką grįžau įkvėptas, praturtintas naujomis žiniomis ir motyvuotas tobulinti savo įgūdžius rinoplastikos srityje. Esu dėkingas už galimybę dalyvauti tokiame prestižiniame renginyje ir nekantriai laukiu, kada galėsiu pritaikyti įgytas žinias ir metodus, kad pagerinčiau pacientų gydymo rezultatus“.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up