Dr. Ernest Zacharevskij įspūdžiai iš Italijoje vykusios EWMA 2023 (European Wound Management Association) konferencijos

2023 m. gegužės 3-5 dienomis, Italijoje, Milano mieste vyko EWMA 2023 (European Wound Management Association) konferencija, kurioje dalyvavo SV plastinės chirurgijos centro specialistas dr. Ernest Zacharevskij, kuris taip pat yra ir Lietuvos žaizdų gydymo asociacijos Prezidentas.

Konferencijoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama žaizdų priežiūrai ir gydymui, dalyvavo įvairių sričių ekspertai ir buvo sukurta puiki platforma dalintis žiniomis, moksliniais tyrimais ir gerąja patirtimi.

„Konferencija prasidėjo įkvepiančiu pranešimu, kurį skaitė žymus žaizdų gydymo ekspertas. Jis pabrėžė, kaip svarbu nuolat sekti naujausius pasiekimus ir laimėjimus žaizdų priežiūros srityje. Plati mokslinė programa pasiūlė įvairių sesijų, seminarų ir pranešimų, skirtų įvairiems žaizdų gydymo aspektams“, – savo įspūdžiais dalijasi dr. Ernest Zacharevskij.

Moksliniuose posėdžiuose ir pranešimuose buvo pristatyti pažangiausi moksliniai tyrimai ir naujoviški požiūriai į žaizdų priežiūrą. Ekspertai iš viso pasaulio pristatė savo išvadas, dalijosi vertingomis įžvalgomis ir įrodymais pagrįsta praktika. Įvairios temos apėmė ir chirurgines žaizdas, ir pažangias žaizdų priežiūros technologijas.

„Vienas svarbiausių konferencijos akcentų buvo galimybė dalyvauti mokomuosiuose seminaruose, kuriuos vedė žinomi ekspertai. Šiuose interaktyviuose užsiėmimuose dalyviai galėjo gilintis į konkrečias temas, pavyzdžiui, pažangius žaizdų tvarsčius, neigiamo slėgio žaizdų terapiją, bioinžinerinius odos pakaitalus ir naujus žaizdų gydymo metodus. Praktinis šių seminarų pobūdis leido man susipažinti su naujais metodais ir patobulinti savo įgūdžius per praktines demonstracijas. Šios sesijos ne tik praplėtė mano žinias, bet ir pasiūlė naujų idėjų, kaip pagerinti pacientų priežiūrą savo praktikoje“ – teigia dr. Ernest Zacharevskij

Konferencija suteikė puikią galimybę užmegzti ryšius ir bendradarbiauti: parodų zonoje buvo galima susipažinti su įvairiausiomis įmonėmis ir organizacijomis, pristatančiomis naujausius žaizdų priežiūros produktus, technologijas ir paslaugas.

Dr. Ernest Zacharevskij pabrėžia, kad: „dalyvavimas EWMA konferencijoje suteikė man galimybę susitikti ir bendrauti su žinomais šios srities ekspertais. Per diskusijų grupes ir neformalius susitikimus galėjau įsitraukti į prasmingus pokalbius ir gauti puikių patarimų iš ekspertų, kurie savo karjerą paskyrė žaizdų priežiūrai tobulinti. Žinios ir įžvalgos, įgytos bendraujant, buvo neįkainojamos ir neabejotinai turės įtakos mano praktikai. Konferenciją palikau įkvėptas, motyvuotas ir susipažinęs su naujais metodais, kurie, tikiu, padės pagerinti pacientams suteikiamą priežiūrą SV plastinės chirurgijos centre“.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up