D. U. K. apie krūtų didinimą

Krūtų didinimas implantais – viena iš populiariausių plastinės chirurgijos operacijų visame pasaulyje. Tačiau daugelis moterų dažnai gėdijasi kalbėti šia tema, ir net jei yra nepatenkintos savo krūtimis, nesiima jokių veiksmų. Tokį elgesį dažnai lemia iškreiptas visuomenės požiūris, susiformuojantis dėl informacijos trūkumo arba neteisingo jos pateikimo, ir baimė likti nesuprastomis. Nepaisant to, yra daugybė klausimų, į kuriuos atsakius galima lengvai panaikinti kamuojančias abejones.

 

Kaip atliekama procedūra?

Operacijos metu daromas kelių centimetrų pjūvis, per kurį įdedamas implantas. Yra kelios vietos, kur gali būti atliekamas pjūvis: ties pažastimi, ties areole arba po krūtimi. Operacija trunka apie valandą, o priežiūra ir slauga po jos – apie savaitę. Pirmoji para po to, kai buvo atliktas krūtų didinimas implantais, labai svarbi, todėl tuo metu klientės intensyviai prižiūrimos klinikoje. Verta atkreipti dėmesį, kad vykstant namo suteikiama visa reikiama informacija ir nurodymai, kuriuos svarbu vykdyti. Išvykus iš klinikos, pirmoji apžiūra dažniausiai atliekama po savaitės. Jos metu žaizda perrišama, išimami siūlai.

 

Kokius implantus galima rinktis?

Dažniausiai naudojami implantai susideda iš silikoninio karkaso, užpildyto vientisu silikono geliu arba fiziologiniu tirpalu. Visgi sprendimas, kokius implantus naudoti, priklauso tiek nuo estetinių tikslų, tiek nuo asmeninių pageidavimų. Be to, implantai gali būti skirtingų dydžių ir formų. Vieni populiariausių – apvalūs. Juos moterys renkasi norėdamos ryškesnio krūtų pakėlimo ir pilnumo. Taip pat dažnai naudojami lašo formos implantai – tuomet rezultatas atrodo ypač natūraliai.

Alternatyva implantams yra krūtinės koregavimas naudojant pačios pacientės riebalus. Tai kompleksinė operacija, kuri susideda iš dviejų etapų. Pirmojo etapo metu suformuojamas norimas kontūras, kartu sumažinant perteklinių riebalų kiekį. Dažniausiai jie šalinami nuo pilvo, šonų ir šlaunų. Antrame etape šie riebalai suleidžiami į reikiamą vietą (atliekamas krūtų didinimas).

 

Kaip priimti geriausią sprendimą?

Į šį klausimą atsakyti padės plastikos chirurgas. Svarbiausia, kad naudojamų implantų dydis ir forma atitiktų individualią kūno sandarą ir tenkintų moters poreikius. Šiuo atžvilgiu labai svarbus profesionalo estetinis pojūtis ir ilgametė darbo patirtis. Jei krūtys yra suglebusios ir pasmukusios, dažniausiai atliekamas ne tik tūrinis jų užpildymas, bet ir pakėlimas.

 

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Prieš atliekant operaciją labai svarbu turėti sveikus lūkesčius. Juos suformuoti padės žinios apie procedūros galimybes. Tai:

  • pilnumo krūtims suteikimas;
  • asimetrijos ar apimčių sumažinimas;
  • dydžio ir formos pakeitimas.

Tiksliai žinant tikslus, siekiant užtikrinti optimaliausią siekiamą rezultatą, plastikos chirurgas lengviau parinks geriausiai tinkančius metodus ir krūtų implantų formą bei dydį.

 

SV plastinės chirurgijos centro specialistai gali Jums padėti, jei turite klausimų apie krūtų operaciją. Jie kruopščiai įvertina kiekvieno paciento būklę ir paskiria tinkamiausią kamuojančios problemos sprendimo būdą. Dėl konkrečių atvejų galite konsultuotis su mūsų plastinės chirurgijos centro gydytojais.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up