Atsigavimas po krūtų didinimo operacijos: ką verta žinoti?

Krūtų didinimas implantais – viena iš populiariausių plastinių procedūrų pasaulyje. Ji leidžia moterims labiau pamėgti savo kūną ir įgauti daugiau pasitikėjimo savimi. Galbūt jūs taip pat svarstote pasiryžti krūtų didinimui? Tuomet naudinga susipažinti su esminiais pooperacinio atsigavimo etapais.

Kiek laiko trunka atsistatymas?

Kiekvienos moters organizmas labai individualus, todėl sunku apibrėžti tikslų atsigavimo po operacijos laiką. Dauguma plastikos chirurgų sutinka, kad visiškas atsistatymas užtrunka maždaug 6 sav. (apie 2 mėn.). Konsultuojantis specialistas atidžiai įvertina konkrečią situaciją ir pateikia tikslesnes prognozes. Jeigu domina informacija apie šią operaciją, paspaudę čia galite sužinoti daugiau apie krūtų didinimo operacijos subtilumus.

Pooperacinio atsigavimo etapai

Galima išskirti tokius pagrindinius atsistatymo po krūtų didinimo operacijos etapus:

Iš karto po operacijos

Pabudus po anestezijos dažniausiai jaučiamas silpnumas ir skausmas krūtinės srityje. Lengvas apsvaigimas turėtų praeiti maždaug per kelias valandas. Pirmąją naktį po procedūros įprastai liekama klinikoje.

Pirmosios 5–7 dienos

Pirmosios 3–5 dienos po plastinės operacijos dažniausiai būna pačios nepatogiausios. Tuomet skiriami vaistai nuo skausmo, padedantys sumažinti diskomfortą pirmąsias 72 val. Praėjus šiam etapui nuskausminamieji daugeliu atvejų nebebūna reikalingi. Įprastai praėjus savaitei po operacijos moterys jau gali grįžti į darbą, kuris nėra fiziškai aktyvus ar sunkus.

Kitos 2 savaitės

Po pirmosios savaitės pacientės jau gali pradėti lengvai mankštintis ir palengva grįžti prie įprasto gyvenimo tempo. Šiuo laikotarpiu gali būti jaučiamas minimalus diskomfortas. Vis dar rekomenduojama susilaikyti nuo sunkios fizinės veiklos, pavyzdžiui, bėgiojimo, didelių svorių kilnojimo ar intensyvių treniruočių.

Vėlesnis laikotarpis

4–5 savaites po operacijos pravartu nešioti specialią kompresinę liemenėlę. Tam, kad implantai išliktų savo vietoje ir būtų apsisaugoma nuo traumų, miegant, sportuojant ar sunkiai fiziškai dirbant, ši liemenėlė dar  dėvima apie 2–3 mėn.

Bet kokiu atveju labai svarbu atidžiai sekti gydytojo rekomendacijas. Tai leidžia užtikrinti geriausius plastinės operacijos rezultatus, kurie džiugina ne vienerius metus.

Įžvalgos lengvesniam atsistatymui

Norint paspartinti atsigavimą po operacijos, svarbu nešioti anksčiau minėtą kompresinę liemenėlę. Ji padeda sumažinti skausmą ir pagreitinti gijimą. Liemenėlė sukurta taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą:

  • stabilizuotų krūtų implantus,
  • pagerintų kraujotaką,
  • suteiktų lengvą suspaudimą,
  • netrikdytų limfos tekėjimo.

Tam, kad sugrįžus namo nereikėtų jaudintis dėl neatliktų darbų, kuo daugiau jų geriausia pasidaryti dar prieš operaciją. Taip vėliau bus galima daugiau laiko skirti poilsiui, kuris itin svarbus greitesniam organizmo atsistatymui. Taip pat labai svarbi sveika ir subalansuota mityba, pakankamas išgeriamo vandens kiekis.

Jei ir jus domina ši operacija,  SV plastinės chirurgijos centro specialistai pasirūpins, kad kelias išvajotos figūros link būtų kuo lengvesnis!

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up