Akių vokų plastika: ne tik estetikos sprendimas

Neveltui sakoma, kad akys – mūsų sielos veidrodis. O ką išduoda pavargusios akys ir sukritę akių vokai? Natūralu, kad senstant veido oda keičiasi. Mažėjant odos elastingumui susidaro vokų odos perteklius, tiek viršutiniame, tiek apatiniame voke. Žvilgnis tuomet atrodo pavargęs ar net piktas.

Tačiau tokie akių vokai nėra tik estetinė problema. Jiems sukritus, mažėja akiplotis ir tai trukdo žmogaus regėjimui, kartais net sudaro komplikacijas, tokias kaip akių uždegimas. Darosi sunkiau dirbti kompiuteriu ir vairuoti. Taip pat, moterys, naudojančios makiažo priemones negali pasidaryti tvarkingo makiažo, nes krentantys vokai išlieja tiek vokų šešėlius, tiek blakstienų tušą.

Šiandien susigrąžinti jaunatviškas ir švytinčias akis yra taip paprasta ir prieinama. 🙂 Plastikos chirurgai siūlo atlikti akių vokų operaciją. Ji galima viršutiniams ir apatiniams akių vokams tiek atskirai, tiek kartu. Operacijos metu pašalinamas odos perteklius ir riebalų sankaupos. Taip akių vokai ir poakiai yra pakeliami, o akys atgaivinamos, sugrąžinamas išraiškingas žvilgsnis, oda aplink akis tampa lygesnė. 

Patikėkite šį darbą mūsų klinikos profesionalams ir mes pasirūpinsime jūsų tobula savijauta bei pasitikėjimu savimi! 

Viršutinių vokų plastika – 750 eur, 

apatinių vokų plastika – 900 eur,

endoskopinis kaktos ir antakių pakėlimas – 1500 eur.

Pasikonsultuoti su mūsų klinikos specialistais galite  el.p. info@svplastic.com arba užsiregistruoti paskambinę tel.: +370 37 31 3308

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up