Abdominoplastika – ne tik dėl estetikos

Gražus ir išpuoselėtas kūnas svarbus daugeliui. Tai gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi ir pagerinti bendrą savijautą. Po gimdymo prasiskyrę pilvo raumenys ar didelis odos perteklius, likęs po staigaus svorio netekimo – tai ne tik estetinė problema, su kuria susiduria ne viena moteris. Vienas iš geriausių jos sprendimo būdų – abdominoplastika.

 

Kada reikalinga operacija?

Tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimas, dar kitaip vadinamas diastaze, dažniausiai pasireiškia moterims nėštumo metu, kai didėjantis vaisius ir placenta vis labiau tempia raumenis. Tokia būklė gali sukelti nemažai problemų, tokių kaip sunkesnis gijimas po gimdymo ar kitos sveikatos problemos. Tokiu atveju pilvo plastika gali itin pagerinti gyvenimo kokybę.

Esant itin sunkiai būklei gali pasireikšti ir juosmeninės nugaros dalies skausmas, dubens silpnumas ar šlapimo nelaikymas. Taip pat gali varginti netaisyklinga laikysena, atsiranda ir didesnė išvaržų tikimybė. Verta nepamiršti ir tokių atvejų, kai dėl didelio ar staigaus svorio netekimo oda nespėja susitraukti ir lieka didelis jos perteklius. Tai ne tik atrodo nepatraukliai, bet ir gali sukelti nepatogumų judant. Su tuo susiduriantys moterys ir vyrai turėtų nebijoti kreiptis pagalbos ir to nesigėdyti.

 

Kaip pasiruošti procedūrai?

Pirmasis žingsnis, kurį reikėtų atlikti nusprendus atlikti operaciją – tai susitarti dėl konsultacijos su profesionaliu plastikos chirurgu. Jis gali padėti įvertinti būklės rimtumą ir sudaryti tinkamiausią gydymo planą. Gali būti atliekama pilna arba dalinė pilvo plastika.

Pirmuoju atveju atliekami didesni pakeitimai, apimantys raumenis, odą ir kitus audinius. Taip pat dažnai keičiama ir bambos padėtis. Kurį laiką po procedūros paliekami drenai.

Nepilna abdominoplastika dažniausiai atliekama žmonėms, besiskundžiantiems riebalų pertekliumi pilvo srityje. Tokia operacija yra paprastesnė ir trunka trumpiau.

Prieš procedūrą nepatartina imtis drastiškų sprendimų, tokių kaip griežtos dietos. Reikėtų valgyti subalansuotą ir pilnavertį maistą. Svarbu atkreipti dėmesį ir į žalingus įpročius – tam tikrą laiką prieš operaciją negalima rūkyti. Apie tai dažniausiai informuoja gydytojas konsultacijos metu. Taip reikėtų vengti vartoti vaistus nuo uždegimo.

 

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Praėjus savaitei ar dviem po operacijos galima pastebėti pirmuosius rezultatus. Pilvas dažniausiai tampa plokštesnis, stangresnis, netenkama svorio. Kaip ir buvo minėta, pilvo plastika padeda išspręsti ne tik estetines problemas. Taigi po kurio laiko gali sumažėti ir sveikatos problemos.

 

Jei kankina tokios problemos kaip prasiskyrę pilvo raumenys, didelis laisvos odos perteklius ar juosmens srityje susikaupę riebalai, verta apsvarstyti abdominoplastikos galimybę. Turite klausimų? Kreipkitės, profesionalūs SV plastinės chirurgijos centro specialistai atsakys į juos ir padės džiaugtis ne tik puikiai atrodančiu, bet ir sveiku kūnu.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up