5 didžiausi mitai apie akių vokų plastiką

Tiems, kurie nėra susidūrę su akių vokų plastika, dažnai kyla klausimas, kada ji atliekama ir kaip ji prisideda prie geresnės savijautos bei grožio. Akių vokų plastikos metu atliekamas akių vokų pakėlimas, kuris padeda atsikratyti pavargusių, liūdnų ir gyvybę praradusių akių įvaizdžio. Nors nemažai žmonių patiria šį nepatogumą, dažnai jie nedrįsta atlikti operacijos dėl mitų, kurie juos klaidina. Vokų plastika gali būti atlikta tik viršutiniam, apatiniam arba abiem vokams vienu metu, o akivaizdūs rezultatai – jaunesnė išvaizda ir pailsėjęs veidas. Ar ir jus kamuoja ši problema? Aptarkime populiariausius mitus, ir priimti sprendimą bus kur kas lengviau.

Sausos akys yra dažnas šalutinis poveikis

Žmonėms, kurie pasirinko profesionalų, daug patirties turintį ir sertifikuotą plastikos chirurgą, tikimybė turėti ilgalaikę sausų akių problemą yra itin maža. Šis poveikis atsiranda tik tuomet, kai operacijos metu chirurgas pašalina per didelį kiekį viršutinio voko odos. Taigi savaime procedūra nesukelia sausų akių sindromo.

Po operacijos lieka matomi randai

Akių vokų pakėlimas randų nepalieka, nes operacijos metu daromi labai maži pjūviai. Dauguma pacientų po procedūros net negali parodyti tikslios vietos, kurioje buvo atliktas pjūvis. Specialios technikos leidžia pjūvį paslėpti. Pavyzdžiui, atliekant viršutinių vokų plastiką, pjūvis daromas per natūralią voko raukšlę, o apatinių vokų operacijos atveju pjūvio vieta – apatinė blakstienų linija arba vidinė voko dalis.

Operacija negali pašviesinti tamsių paakių

Šį mitą, deja, skleidžia net kai kurie plastikos chirurgai. Tamsūs paakiai vargina didelę dalį žmonių, bet juos neabejotinai įmanoma sumažinti pasitelkiant plastinę chirurgiją. Operacijos metu chirurgas gali atlikti pjūvį apatinio voko vidinėje pusėje bei pašalinti arba perstumti paakiuose esančius riebalus, dėl kurių ir susiformuoja tamsūs paakiai. Jeigu jus kamuoja ši problema, nepamirškite prieš operaciją aptarti jos su jus operuosiančiu chirurgu.

Akių vokų pakėlimas – paprasta ir lengva operacija

Šis mitas gali lemti labai prastus pooperacinius rezultatus, kadangi vyrai ir moterys, išgirdę šį gandą, įtikinami, jog operaciją gali atlikti bet kuris chirurgas. O iš tikrųjų viskas kiek kitaip – akių vokai yra labai jautri kūno vieta, padengta plonu, lengvai pažeidžiamu odos sluoksniu, todėl su ja elgtis svarbu profesionaliai ir atidžiai. Tai gali padaryti tik daug patirties turintis chirurgas.

Operacija gali pašalinti raukšles

Tiesa, jog procedūros metu galima pašviesinti paakių zoną, tačiau panaikinti akių išoriniuose kampučiuose esančių raukšlių akių vokų plastikos metu – neįmanoma. Šias raukšleles, susidariusias pasikartojančių raumenų susitraukimų metu, pašalinti gali tik kosmetinės injekcijos.

Veidas yra ta kūno dalis, kuri pirmoji aplinkiniams krenta į akį tiek jums tiesiog einant gatve, tiek bendraujant. Jeigu jūsų bruožai bus energingi, žvalūs, o akys spindės, lengviau susipažinsite su naujais žmonėmis ir paliksite jiems malonų įspūdį. Taigi, akių vokų pakėlimas gali pakeisti daugybę gyvenimo sričių.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up