3 plastinės operacijos: pacientė pasakoja savo patirtį

Gero plastikos chirurgo ieškojau jau apie penkerius metus. Kadangi gyvenu Londone, domėjausi plastinės chirurgijos klinikomis Jungtinėje Karalystėje. Vis dėlto, man nepatiko kai kurių pacientų atsiliepimai apie tas įstaigas, jų prieš-po nuotraukos, nelabai žavėjo ir kainos.

Baltijos šalys yra puikiai žinomos dėl darbščių savo sričių profesionalų. Pasidomėjusi chirurgais jose, kaipmat susidomėjau S. Vikšraičio plastinės chirurgijos centru Lietuvoje. Kurį laiką domėjausi Sauliaus Vikšraičio darbais, sužinojau, kad plastine chirurgija jis užsiima jau daugiau nei 27-erius metus. Apie jį girdėjau daug teigiamų atsiliepimų iš visos Europos. Sužavėjo ir faktas, kad jis ne tik chirurgas, bet ir menininkas – užsiima tapyba. Žiūrėjau jo darbus internete, operacijų prieš-po nuotraukos buvo įtikinančios, darbai tikrai gražūs. Gerų atsiliepimų perskaičiau ir apie pačią kliniką, nakvynę joje. Taigi, nusprendžiau savo operaciją atlikti būtent čia ir įsigijau lėktuvo bilietą į Kauną! 

Dariausi tris plastines operacijas: krūtų implantų keitimą bei spenelių pakėlimą, rinoplastiką (nosies operaciją) ir lytinių lūpų plastinę operaciją. Daktaras buvo kompetentingas, išsamiai atsakė į visus mano klausimus, patarė dėl krūtų implantų pasirinkimo ir supažindino su priežiūra po operacijos. 

Kalbant apie rinoplastiką, gydytojas patarė tvarkant nosį atsižvelgti į mano veido struktūrą, taip užtikrintai bus sukurtas natūralus rezultatas. Bei buvo labai santūrus, malonus, kai darėme trečiąją – lytinių lūpų operaciją, kurios metu aš, akivaizdu, jaučiausi droviai. Jis skleidė ramybę visų operacijų metu, tai padėjo ir man jaustis užtikrintai.

Klinikos personalas taip pat buvo labai malonus, šiltai su manimi bendravo ir rūpinosi. Nustebau dėl apgyvendinimo kokybės, tiesą sakant, nesitikėjau tokio modernaus, beveik 5 žvaigždučių viešbučio kokybės, kambario. O ir pati klinika labai gražiai įrengta, modernūs akcentai, smagu tokioje aplinkoje būti. Po operacijos mane slaugė Dalia, jaučiausi lyg būčiau jos dukra – taip nepaprastai nuoširdžiai ir maloniai ji manimi rūpinosi! Maitinimas taip pat buvo puikus, šalia visad turėjau karštos arbatos puodelį. Visa tai rodo tikrai aukštus klinikos standartus. 

Šiuo metu vis dar esu su tvarsčiais, bet jau dabar matau, kad viskas padaryta itin profesionaliai ir be galo preciziškai. Šiuo metu nematau jokių trūkumų, net mėlynių ir kas keista, beveik nejaučiu jokio skausmo, negėriau nuskausminamųjų.

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau visas tris sudėtingas operacijas atlikti būtent Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centre ir pas šį gydytoją. Nekantrauju pamatyti galutinius rezultatus!

Ginti


Individualūs sprendimai jūsų grožiui ir sveikatai.

📲Registracija tel. +37037313308

💻Greita konsultacija info@svplastic.com

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up