12-os nemokamų operacijų socialinis projektas

Svajonės pildosi ne tik per didžiąsias metų šventes.

SV plastinės chirurgijos centras turi Jums gerų žinių – skelbiame nemokamų plastinės chirurgijos operacijų nuo traumų nukentėjusiems žmonėms socialinį projektą!

Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame plastinės chirurgijos ekspertas dr. Sauliaus Vikšraitis ir Ernest Zacharevskij kreipiasi į visus tuos, kurie yra patyrę veido, nosies, lūpų, akių vokų ar kitas estetines kūno traumas ir dėl to nebegali tinkamai prisitaikyti socialiniame gyvenime bei kompleksuoja.
 
Tačiau visa tai gali greitai pasikeisti – net 12-ai atrinktųjų, kurie yra pilnamečiai, nemokamai atliksime plastinės chirurgijos operacijas, po kurių vėl galėsite džiaugtis ne tik savo išvaizda, bet ir atgautu pasitikėjimu savimi.
 
Ką reikėtų daryti, norint tapti tuo laiminguoju? Savo gyvenimo istorijas su norimos koreguoti vietos nuotraukomis siųskite mums el. paštu info@svplastic.com. Kas mėnesį paskelbsime po vieną laimingąjį.
 
Žinote, kam galėtų būti aktualus šis socialinis projektas. Pasidalinkite šiuo vaizdo įrašu ir su savo draugais – tokiu būdu galbūt kažkam padėsite įgyvendinti seniai turėtą svajonę!

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up